Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska i Maciej Musiał są blisko. Dzieli ich spora różnica wieku

Małgorzata Kożuchowska poznała Maćka Musiała, kiedy gwiazdor miał 15 lat. Od dziewięciu lat wspiera go w działaniach zawodowych.

Małgorzata Kożuchowska i Maciej Musiał są blisko. Dzieli ich spora różnica wiekuŹródło: ONS.pl
d1m4mcw

Ostatnio Małgorzata Kożuchowska i Maciej Musiał poprowadzili razem koncert z okazji 40. rocznicy pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Aktorzy świetnie się rozumieją mimo, że dzieli ich ogromna różnica wieku.

Musiał i Kożuchowska znają się od dziewięciu lat. Poznali się, kiedy aktor był jeszcze nastolatkiem.

- Obserwowałam go, byłam świadkiem jego pierwszych miłości, fascynacji, sukcesów, ale i porażek. Zastanawiałam się wtedy, co z niego wyrośnie, kim będzie, co wybierze - mówiła w wywiadach Kożuchowska.

ZOBACZ: Uradowana Małgorzata Kożuchowska przybywa w strugach deszczu na urodziny butiku

Dzięki Małgorzacie Kożuchowskiej, Maciej Musiał na nowo uwierzył w Boga. Wiara jeszcze bardziej ich zbliżyła. Wspólne prowadzenie koncertu ku pamięci Jana Pawła II bardzo ich wzruszyło.

d1m4mcw

- Byłam bardzo przejęta i wzruszona. Tak jak 40 lat temu, kiedy jako ośmioletnia dziewczynka witałam papieża bukietem białych margaretek - napisała Kożuchowska.

- Brakuje Jego ciepła, miłości i dobra. Ale zostawił po sobie wiele. Korzystajmy z tego. Uczmy się i inspirujmy. Próbujmy żyć jak On - mówił Musiał.

Małgorzata Kożuchowska bardzo ceni i podziwia Maćka. Jego kariera nabrała tempa, a serialowa mama z "Rodzinki.pl" jest bardzo dumna z jego osiągnięć. Docenia również to, że jest wrażliwy i ma otwarty umysł. Wspiera szlachetne inicjatywy.

- Chciałaby, by Jaś wyrósł na takiego mężczyznę, jak Maciek - powiedziała znajoma aktorki w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

d1m4mcw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m4mcw