Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska kupuje posiadłość we Włoszech. Aktorka wreszcie znalazła wymarzony azyl dla siebie i rodziny?

Małgorzata Kożuchowska planuje sporą zmianę w swoim życiu. Jak dowiedział się "Dobry tydzień", aktorka razem z mężem zamierza kupić posiadłość we Włoszech. Artystka zapragnęła mieć ostoję spokoju w miejscu, do którego ma ogromny sentyment. Czy zamierza wyprowadzić się z Polski?

Małgorzata Kożuchowska kupuje posiadłość we Włoszech. Aktorka wreszcie znalazła wymarzony azyl dla siebie i rodziny?Źródło: ONS.pl
d20ozyq
d20ozyq

To właśnie w Rzymie Bartek Wróblewski oświadczył się Gosi, dlatego para często wraca do słonecznej Italii. Już niebawem Kożuchowska będzie mogła częściej przebywać w ukochanym kraju.

Aktorka i jej mąż zdecydowali się na zakup posiadłości pomiędzy Florencją a Rzymem. Na co dzień dom będzie wynajmowany, jednak w sezonie będzie on azylem dla najbliższych Kożuchowskiej.

- Gośka przekalkulowała wszystko i uznała, że to opłacalna inwestycja. Zleciła poszukiwania firmie, która specjalizuje się w odnajdywaniu prawdziwych architektonicznych perełek. Nie chodzi o wielką willę, a raczej coś mniejszego, ale korzystnie położonego – zdradził magazynowi znajomy pary.

d20ozyq

Aktorka wielokrotnie powtarzała, że aktorstwo nie daje gwarancji stabilności. Czyżby szukała nowego źródła zarobku?

d20ozyq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20ozyq