Trwa ładowanie...
d2eu4hn

Małgorzata Kożuchowska martwi się o Pawła Królikowskiego

Małgorzata Kożuchowska martwi się o zdrowie swojego przyjaciela, Pawła Królikowskiego. Aktor od grudnia przebywa w szpitalu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska martwi się o Pawła Królikowskiego
Małgorzata Kożuchowska martwi się o Pawła Królikowskiego (Forum)
d2eu4hn

Paweł Królikowski tuż przed świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala. Kłopoty ze zdrowiem aktora zaczęły się cztery lata temu. Gdy z nieustępującym bólem głowy trafił do szpitala, okazało się, że ma tętniaka mózgu i potrzebna jest natychmiastowa operacja. Krótko po rehabilitacji Królikowski wrócił do pracy, ale w zeszłym roku była wymagana kolejna operacja. Po niej znów poczuł się dobrze.

Przed świętami znów trafił na oddział neurochirurgii. Przeszedł kolejny zabieg. Ale po operacji Królikowski został zatrzymany w szpitalu na dłużej. Przebywa tam do teraz.

O jego zdrowie martwi się Małgorzata Kożuchowska: - Bardzo czekam na powrót Pawła – powiedziała aktorka w rozmowie z magazynem "Świat & ludzie". Jest w stałym kontakcie z bliskimi Królikowskiego.

d2eu4hn

Paweł Królikowski dwa lata temu został prezesem ZASP-u. Jego zastępcą była właśnie Kożuchowska. Aktorka powiedziała o koledze: - Zaraża wszystkich pozytywnym podejściem do działania, ma dużo ciekawych pomysłów i bardzo zależy mu na naszym środowisku.

Kożuchowska nie traci jednak nadziei na szybki powrót do zdrowia Królikowskiego: - Znając Pawła, wierzę, że wszystko będzie dobrze, wróci do nas.

Zobacz także: "Bad Boy": Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi

d2eu4hn

Podziel się opinią

Share
d2eu4hn
d2eu4hn