Trwa ładowanie...
dd5v5q9

Małgorzata Kożuchowska mówi o filmie „Proceder” dotyczącym rapera Chady

Małgorzata Kożuchowska zamieściła wpis na Instagramie, w którym mówi o swoim udziale w filmie „Proceder”. Produkcja ma opisywać życie i karierę rapera Chady. 18 marca przypada pierwsza rocznica śmierci artysty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska mówi o filmie „Proceder” dotyczącym rapera Chady
Małgorzata Kożuchowska mówi o filmie „Proceder” dotyczącym rapera Chady (East News)
dd5v5q9

Małgorzata Kożuchowska wystąpi w filmie o Chadzie

Małgorzata Kożuchowska wystąpi w filmie biograficznym "Proceder" dotyczący rapera Chady, gdzie zagra rolę gangsterki o ksywie Łysa.

Aktorka zamieściła dziś wpis na Instagramie, w którym wypowiada się na temat pracy na planie filmowym.

dd5v5q9

- Przede mną jeszcze jeden dzień pracy na planie "Procederu" - produkcji, która inspirowana jest wyjątkową historią Tomasza Chady. Sama do momentu przeczytania scenariusza nie znałam ani tej historii, ani jego muzyki, ale wiem, że ten film nie pozwoli nam o nim zapomnieć. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci Chady. R.I.P. – napisała Kożuchowska.

Kożuchowska specjalnie zmieniła się do roli i pokazała w długich włosach. Dotychczas aktorka kojarzona była z charakterystycznym irokezem.

Premiera filmu "Proceder" zapowiadana jest na 13 września 2019 roku.

Rocznica śmierci Chady. Tragiczna historia rapera

Chada zmarł 18 marca 2018 roku w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku. W środę, 14 marca raper trafił z poważnymi obrażeniami i urazem kręgosłupa do szpitala w Mysłowicach. Przyczyną kontuzji miał być skok z okna.

dd5v5q9

Kilka dni później Chada miał stracić panowanie nad sobą i po interwencji policji został przewieziony do szpitala psychiatrycznego w Rybniku. Do zgonu doszło kilka dni później z powodu zatrzymania akcji serca.

dd5v5q9

Podziel się opinią

Share
dd5v5q9
dd5v5q9