Trwa ładowanie...
dqhzbe8

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach. Gwiazda zachwyca na Instagramie

Małgorzata Kożuchowska wyjechała na zasłużone wakacje. Co jakiś czas aktorka dzieli się zdjęciami z podróży i zachwyca nimi fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska na wakacjach. Pokazała zdjęcia.
Małgorzata Kożuchowska na wakacjach. Pokazała zdjęcia. (ONS.pl)
dqhzbe8

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach w raju

Małgorzata Kożuchowska odpoczywa na zasłużonym urlopie. Wprawdzie sezon wakacyjny w Polsce się już kończy, ale na Bahamach trwa niemal cały rok. To właśnie tam udała się aktorka. Do tego raju na ziemi zabrała też syna.

Kożuchowska skrzętnie dokumentuje swój wyjazd na Instagramie. Prawie 800 tys. obserwujących jest zgodnych – zdjęcia gwiazdy z wakacji zachwycają. 48-latka dzieli się ujęciami malowniczego krajobrazu i okazjonalnym selfie.

dqhzbe8

Na fotkach widać, że Małgosia Kożuchowska odpoczywa nie tylko od swoich obowiązków, ale również od makijażu. Aktorka postawiła na naturalność i pokazała się sauté. Na jej twarzy nie uświadczymy wielu zmarszczek, jak widać czas dla Kożuchowskiej się zatrzymał.

Małgorzata Kożuchowska w bikini

Kożuchowska bardzo rzadko chwali się swoją figurą w bikini. Jednak 48-latka nie ma się czego wstydzić. Fotografia aktorki z morza wywołała furorę wśród fanów. Nie tylko internauci zwrócili uwagę na jej szczupłą sylwetkę. Inni celebryci też chętnie komentowali zdjęcie Kożuchowskiej wśród morskich fal.

dqhzbe8

Maciej Musiał, kolega z serialowego planu "Rodzinki.pl" ograniczył się do prostego "U lala". Dawid Woliński napisał: "Super", a projektant Łukasz Jemioł fotkę skomentował: "Gosia wygrałaś".

Małgorzata Kożuchowska z synem

Na zdjęciach z wakacji nie mogło zabraknąć syna Małgorzaty Kożuchowskiej, czyli Jana Franciszka. Malec skończył w tym roku 5 lat. Gwiazda niechętnie dzieli się jego zdjęciami. Nic więc dziwnego, że ta fotka przyciągnęła szczególną uwagę fanów. Wszyscy byli zdumieni, że Janek jest już taki duży.

dqhzbe8

Pod postem Kożuchowskiej czytamy komentarze internautów: "Synek rośnie jak na drożdżach.", "Jak ten czas leci", "Jaki duży chłopczyk".

dqhzbe8

Podziel się opinią

Share
dqhzbe8
dqhzbe8