Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach rodem z piekła. Pożary w Portugalii budziły grozę

Sezon wakacyjny w pełni. Wiedzą o tym doskonale celebryci, którzy od kilku miesięcy zasypują nas zdjęciami z egzotycznych wakacji. Jednak Małgorzata Kożuchowska nie może do końca powiedzieć o udanym wypoczynku. W słonecznej Portugalii przeżyła dramat.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach rodem z piekła. Pożary w Portugalii budziły grozęŹródło: East News, fot: East News
dk4mpn8
dk4mpn8

Małgorzata Kożuchowska ma za sobą intensywny czas. Praca przy produkcjach serialowych takich jak "Rodzinka.pl" czy "Druga Szansa" to jedno. Aktorka została obsadzona ostatnio w głównej roli w najnowszym filmie Patryka Vegi. Wakacje miały być nagrodą za ciężką pracę. Niestety, warunki atmosferyczne nie były łaskawe.

ZOBACZ TAKŻE: Kożuchowska o roli u Vegi: "Nie jestem niewolnikiem swojego wizerunku!"

Małgorzata wraz ze swoją rodziną zdecydowała się na wakacje w słonecznej Portugalii. To bardzo często wybierany kierunek przez celebrytów. Ostatnio wakacyjnymi pocztówkami z Lizbony dzielił się na swoim Instagramie Krzysztof Ibisz. A kilka miesięcy temu zamieszkała tam sama Madonna.

Aktorka liczyła na wypoczynek po wyczerpującej pracy na planie u Patryka Vegi. Kożuchowska nie kryła, że rola w "Plagach Bresalu" była dla niej bardzo wymagająca. Portugalia miała okazać się papierkiem lakmusowym na zło całego świata. Niestety, okazało się, że dopiero tam, na luksusowych wczasach, miała prawdziwe powody do zmartwień.

dk4mpn8

Okazało się, że podczas jej urlopu były pożary lasów w Alvarge, w południowej Portugalii. Aktorka była przerażona, ale okazało się, że miejsce w którym wypoczywa jest bezpieczne. Jednak przezorny zawsze ubezpieczony - Małgorzata Kożuchowska nie zwlekała. Zamiast na plaży, w hotelu przygotowywała się do ewentualnej ewakuacji.

Podczas urlopu, Kożuchowskiej towarzyszyła m.in jej młodsza siostra Maja z mężem i dziećmi. - To dla nich ważny czas, bo w ciągu roku obie są bardzo zajęte pracą. Ponadto dzielą je tysiące kilometrów. Maja na co dzień mieszka w Paryżu, gdzie prowadzi magazyn internetowy - zdradziła "Rewii" osoba blisko związana z rodziną.

Aktorka każdego dnia rano z obawą patrzyła w niebo, z nadzieją, że pożary nie dosięgną ich miejsca wypoczynku. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dk4mpn8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dk4mpn8