Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska otwarcie o trudnej ciąży

Małgorzata Kożuchowska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o trudnej ciąży i o tym, jak dba o relacje z najbliższymi.

Małgorzata Kożuchowska otwarcie o trudnej ciążyŹródło: Forum
d45szuf
d45szuf

Małgorzata Kożuchowska rzadko opowiada w mediach o swojej rodzinie. Tym razem zrobiła wyjątek. Gwiazda, która niebawem skończy 50 lat, udzieliła wywiadu magazynowi "Viva!", w którym opowiedziała, jak dba o relacje w swojej rodzinie:

"Jeszcze 10 lat temu aktorstwo to było moje status quo, coś najważniejszego i pierwszego przed wszystkim innym. Być albo nie być. Życiowa misja. Droga i cel. Wydawało mi się, że bez grania nie istnieję, i wszystko temu podporządkowałam. Dopiero gdy zostałam mamą, okazało się, że jeszcze nie wiedziałam o sobie wszystkiego".

Syn Kożuchowskiej ma dziś 5 lat. Gwiazda przyznała, że jej ciąża nie była najłatwiejsza: "Są kobiety, którym macierzyństwo przychodzi łatwo, orgnicznie. Ja nie miałam takie szczęścia. Poza tym już moja ciąża była trudna. Byłam na lekach, spuchnięta, przytyłam. Przez ponad rok nie mogłam do siebie dojść. Zawsze byłam raczej szczupła, a tu nic nie mogłam zrobić. Małgosi matce to nie przeszkadzało. Małgosi aktorce – już tak. Każdy kostium był dla mnie za mały, we wszystkim wyglądałam źle".

Dodała też, że ciężko znosiła karmienie piersią: "Bolało. Pięknie to wszystko wygląda w reklamach czy filmach. Przystawiałam Jasia do piersi i widziałam gwiazdy [...]. Zawzięłam się. Skoro inne kobiety dały radę, to co, ja nie dam? Co tu mówić, kryzysy były, ale wyparłam to. Zapomniałam".

d45szuf

Zobacz także: Lesbijski wątek w serialu TVN. Małgorzata Kożuchowska całuje Agnieszkę Grochowską

d45szuf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45szuf