Trwa ładowanie...
d2la7q6
News

Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy pokazała się publicznie z synkiem

To wyjątkowy dzień dla Małgorzaty Kożuchowskiej. Została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, a w uroczystości towarzyszyli jej najbliżsi, w tym dwuletni synek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska (PAP)
d2la7q6

Andrzej Duda wyróżnił Kożuchowską ze względu na wybitne zasługi w działalności państwowej i publicznej. - Dzień Niepodległości dziś stał się szczególnym. Zostałam bowiem odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski z uwagi na prowadzoną przeze mnie działalność artystyczną. Odznaczenie, którym zostało wcześniej nagrodzonych wielu ważnych dla mnie artystów, miedzy innymi Jan Machulski, Tadeusz Nalepa czy opiekunowie mojego roku na studiach Maja Komorowska i Wieslaw Komasa. To dla mnie piękny dzień, cieszę się też, ze przeżywałam go z moimi najbliższymi - napisała aktorka na Facebooku po uroczystości.

Moment wręczenia jej odznaczenia był wyjątkowy także z innego powodu. Aktorce po raz pierwszy towarzyszył duletni synek, Jan Franciszek. Po części oficjalnej elegancko ubrany malec znalazł się już w ramionach szczęśliwej mamy i miał okazję być sfotografowany w towarzystwie prezydenta Andrzeja Dudy. To wydarzenie z pewnością dla tak małego chłopca było dużym przeżyciem.

   PAP
   PAP
d2la7q6

Podziel się opinią

Share

d2la7q6

d2la7q6