Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie sprzed lat. Czas się dla niej zatrzymał

Małgorzata Kożuchowska od lat święci triumfy jako aktorka. Ostatnio udostępniła na instagramowym profilu zdjęcie okładkowe magazynu, który został wycofany ze sprzedaży 14 lat temu.

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie sprzed lat. Czas się dla niej zatrzymałŹródło: ONS.pl
d4egi18
d4egi18

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych aktorek, której sławę przyniosła rola w filmie "Kiler". Później przyszedł czas na kolejne aktorskie wyzwania. Oczywiście, nie wolno zapominać o roli Hanki w "M jak miłość", a także słynnej śmierci bohaterki w kartonach.

Małgorzacie Kożuchowskiej udało się jednak odciąć od etykietki Hanki. Często występuje w różnych serialach (np. "rodzinka.pl"). Jesienią w TVN pojawi się u boku Michała Czerneckiego i Agnieszki Grochowskiej w serialu kryminalnym "Motyw".

Małgorzata Kożuchowska jest również aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio wstawiła zdjęcie okładki "Marii Claire" sprzed 15 lat.

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu ma jeszcze długie włosy. Zdjęcie zrobił Marcin Tyszka, którego aktorka oznaczyła we wpisie. Ponadto napisała: "Magazyn nie przetrwał próby czasu, aktorka się ostała".

Faktycznie, okładka pochodzi z maja 2004 r., zaś ostatni numer czasopisma dla kobiet "Marie Claire" ukazał się w grudniu 2005 r.

Jak bardzo zmieniła się Małgorzata Kożuchowska przez ten czas? A może gwiazda po prostu tęskni za długimi włosami?

d4egi18
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4egi18