Trwa ładowanie...
d361rme

Małgorzata Kożuchowska powiedziała o chorobie. Wcześniej ukrywała tę informację

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się publicznie opowiedzieć o swojej chorobie. Okazuje się, że aktorka zmaga się z Hashimoto.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska (East News, Fot: East News)
d361rme

Małgorzata Kożuchowska rzadko opowiada o kwestiach związanych z życiem prywatnym. Teraz zdecydowała się opowiedzieć o chorobie, z którą się zmaga.

Okazuje się, że aktorka cierpi na Hashimoto - jedną z najpopularniejszych chorób XXI wieku.

ZOBACZ: Lesbijski wątek w serialu TVN. Małgorzata Kożuchowska całuje Agnieszkę Grochowską

- Od lat zmagam się z chorobą Hashimoto, biorę leki, muszę bardzo uważać na to, co jem. Przed diagnozą byłam wiecznie osłabiona, przemęczona i przeziębiona. Odporność zerowa. Wzięłam się za siebie i jest ogromna poprawa. Zrobiłam to dla siebie i dla dziecka, wcześniej wciąż brakowało czasu… Było warto. Czuję się o niebo lepiej! - napisała Kożuchowska.

d361rme

Był taki okres w życiu Małgorzaty Kożuchowskiej, że uważała, że nie wyglądała najlepiej.

Przeczytaj: Małgorzata Kożuchowska w czerni na premierze "Procederu". Wyglądała fenomenalnie

- Byłam wyczerpana, napuchnięta, czułam, że we wszystkim wyglądam słabo. Ostatnią rzeczą, na jaką miałam ochotę, to pokazywać się tak światu. Jeszcze dziś, kiedy przypadkiem trafię na odcinki "Rodzinki.pl" z tego okresu, widzę »księżyc w pełni«. Zresztą pamiętam pojawiające się w internecie komentarze w rodzaju: "czy ja muszę wciąż patrzeć na tę twoją opuchniętą gębę?".

Aktorka nie jest jedyną gwiazdą, która przyznała, że zmaga się z tą chorobą. Publicznie opowiadały też o tym m.in. Kinga Rusin, Karolina Szostak, Kayah, czy Joanna Krupa.

d361rme

Podziel się opinią

Share
d361rme
d361rme