Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska świętuje rocznicę ślubu. Jej małżeństwo jest jednak dalekie od ideału

Niebawem Małgorzata Kożuchowska i jej mąż Bartłomiej Wróblewski będą świętować 9. rocznicę ślubu. Choć ich małżeństwo jest wzorem dla wielu par show-biznesu, ich związek czasem przechodzi kryzysy. Jak aktorka radzi sobie z kłótniami?

d1ndh9s
d1ndh9s

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski mają powód do radości. Już 30 sierpnia będą świętować 9. rocznicę ślubu. Małżeństwo aktorki i dziennikarza jest wzorem dla wielu par - zwłaszcza tych w show-biznesie. Nie jest bowiem tajemnicą, że związki gwiazd niezwykle szybko się rozpadają. Jak zatem Kożuchowskiej udało się zbudować tak trwałą relację?

- Myślę, że każdy wie, że nie ma idealnych małżeństw. Nie mam na nie przepisu. Choć myślę, że najważniejsza jest dobrze podjęta decyzja, bo to jest fundament wszystkiego. Warto ze sobą o wszystkim rozmawiać, dzielić się tym, co jest w życiu każdego z nas, także w życiu zawodowym. Myślę, że nieocenioną rzeczą są wspólne plany i wspólne marzenia, i to, by chcieć je wspólnie realizować - powiedziała aktorka w rozmowie z "Super Expressem".

Jeśli chcecie dowiedzieć się, w jaki sposób gwiazda radzi sobie z kryzysem w związku, zobaczcie powyższe wideo.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
d1ndh9s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ndh9s