placeholder_4coi4o

Małgorzata Kożuchowska w kwiecistym wydaniu. Fani: nie można się napatrzeć

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Wakacyjne wydanie aktorki wręcz zachwyciło fanów, którzy z prędkością światła pisali komentarze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska w letniej stylizacji
Małgorzata Kożuchowska w letniej stylizacji (ONS.pl, Fot: ons.pl)
placeholder_4coi4o

Małgorzata Kożuchowska kilka lat temu zrezygnowała z roli Hanki Mostowiak w "M jak miłość", by pozbyć się łatki serialowej aktorki. Choć lata mijają, fanom trudno zapomnieć o Hance, która zginęła w dość kontrowersyjny sposób, bo wjeżdżając autem w kartony. Mimo że gwiazda pożegnała się z jedną produkcją, kariera Kożuchowskiej nie ustała. A nawet wręcz przeciwnie. Kolejne serialowe i filmowe role zapewniły jej jeszcze większą popularność i sympatię wśród widzów.

ZOBACZ TAKŻE: Uradowana Małgorzata Kożuchowska przybywa w strugach deszczu na urodziny butiku

placeholder_4coi4o

Aktorka aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Tym razem pochwaliła się letnią stylizacją. Kożuchowska pozuje w kwiecistej sukience, która podkreśla jej smukłą sylwetkę. Przy okazji stylizacja jest nad wyraz krótka. Jest odważnie, oryginalnie i finezyjnie.

Fani zalali aktorkę komplementami. "Kusząco, zmysłowo. Ach, nie można się napatrzeć", "Wygląda pani obłędnie" - czytamy pośród setek komentarzy.

W takim też wydaniu Kożuchowska postanowiła życzyć wszystkim udanego poniedziałku.

placeholder_4coi4o
Polub WP Gwiazdy
placeholder_4coi4o
placeholder_4coi4o
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_4coi4o