Trwa ładowanie...
d33s2a5

Małgorzata Kożuchowska wrzuciła dziwne zdjęcie. "Koszmarnie Pani wygląda"

Małgorzata Kożuchowska uznawana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek. Jej urodą zachwycają się wszyscy. Ostatnio jednak opublikowała zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. Co jest nie tak?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska wrzuciła dziwne zdjęcie. "Koszmarnie Pani wygląda"
(Facebook.com)
d33s2a5

Małgorzata Kożuchowska popularność zdobyła m.in. przez rolę w serialu „Rodzinka.pl”. Jako popularna aktorka korzysta z mediów społecznościowych. Na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem, które wykonał Marcin Tyszka. Fotografia została wykorzystana do promocji centrum miejskiego Bonarka City Center. Kożuchowska w tej sesji prawdopodobnie stylizowana jest na Marlene Dietrich, niemiecką aktorkę, której międzynardową sławę przyniosła rola w filmie Błękitny anioł.

Post wywołał dyskusję. Aktorka jest na nim zupełnie nie podobna do siebie. A wszystko najprawdopodobniej spowodowane jest nieudolną ingerencją grafika. Najbardziej z tego wszystkiego ucierpiała twarz Kożuchowskiej. Ponadto stoi w nienaturalnej pozycji i w ogólnej ocenie zdjęcie nie przypadło niektórym internautom do gustu:

d33s2a5

- Te brwi... jednak mają duży wpływ na wygląd twarzy (oryginalna pisownia – red.)
- Przepraszam ale koszmarnie Pani wygląda. Ale może o to chodziło (oryginalna pisownia – red.)

Wśród licznych komentarzy można znaleźć te, które wciąż wyrażają zachwyt nad osobą aktorki. Sytuacja pokazuje, że obróbka graficzna wcale nie musi być konieczna, patrząc na to, jak prezentuje się Małgorzata Kożuchowska.

d33s2a5

Podziel się opinią

Share
d33s2a5
d33s2a5