Trwa ładowanie...
d4l5cdn

Małgorzata Kożuchowska wspomina rapera: To była bliska mi osoba

Małgorzata Kożuchowska wyznała podczas festiwalu w Gdyni, że wiele lat temu łączyła ją z Grzegorzem Borkiem bliska przyjaźń. Słynny raper o pseudonimie "Bolec" był widziany w tamtym okresie często w towarzystwie aktorki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazda wyznała co łączyło ją ze zmarłym raperem
Gwiazda wyznała co łączyło ją ze zmarłym raperem (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
d4l5cdn

Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz od dziesięciu lat wypowiedziała się na temat swojej relacji z polskim raperem, Grzegorzem Borkiem.

Zobacz wideo:

- Przez kilka lat była to osoba bardzo mi bliska, mimo że byliśmy kompletnie z różnych światów. Miał ogromny talent, wielką wrażliwość, charyzmę, poczucie humoru, ale problemy powodowały, że ciągle wracał do nałogów - wyznała Kożuchowska.

d4l5cdn

Grzegorz Borek był jednym z pionierów polskiej muzyki hip-hop. Jego znakiem rozpoznawczym był brak górnej "jedynki". Karierę zaczynał od grania na perkusji w zespole Homo Twist. Raper swoich sił próbował też w aktorstwie. W filmie "Poniedziałek" zagrał blokersa Mańka u boku Pawła Kukiza.

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska w jesiennej stylizacji. Wygląda obłędnie

East News

Za tę rolę otrzymał nagrodę na festiwalu "Młodzi i film" w Koszalinie. Na ściankach często widywano go w towarzystwie Małgorzaty Kożuchowskiej, ale wówczas żadne z nich nie wypowiadało się na temat znajomości.

d4l5cdn

Aktorka próbowała mu pomóc: namawiała na terapię, kontaktowała ze specjalistami od uzależnień, ale bez skutku. Raper odszedł 27 lutego 2009 r.

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska zachwyca w Gdyni. Jej festiwalowe stylizacje to mistrzostwo

East News
d4l5cdn

Podziel się opinią

Share

d4l5cdn

d4l5cdn