Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska wzruszająco o mamie

Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o mamie w czułych słowach. Nie kryje, że jest dla niej wzorem do naśladowania.

Share
Małgorzata Kożuchowska wzruszająco o mamie
Źródło: ONS.pl
d35ppe1

Dzień Matki to wyjątkowe święto, w którym poświęcamy mamom więcej czasu, uwagi, ciepłych słów i wspomnień, niż zwykle. W mediach społecznościowych roi się od wzruszających wpisów i zdjęć małych i dużych dzieci z mamami. Gwiazdy nie są w tej kwestii wyjątkiem i w tym czasie tym chętniej opowiadają o swoich rodzicielkach.

O tym, jak ceni swoją, opowiedziała Małgorzata Kożuchowska. Aktorka nie wyobraża sobie, by nie odwiedzić mamy w tym szczególnym dniu i złożyć jej życzeń. Zwłaszcza, że i wyraża się o niej wyjątkowo czule.

– To po prostu ideał. Podziwiam ją i szanuję. Na różnych etapach życia zauważam w niej kolejne fascynujące rzeczy, których nie byłam w stanie zrozumieć, gdy byłam młodsza – stwierdziła w rozmowie z "Faktem".

d35ppe1

Aktorka przyznała, że wciąż uczy się od swojej mamy i czerpie z jej życiowego doświadczenia. Sama, będąc już mamą, przyznaje, że ma jeszcze większy szacunek do swojej i nie waha się zasięgać porad w kwestii wychowania syna. Dodała, że jej pociecha ma świetny kontakt z babcią.

– Janek ją uwielbia, a przy tym my z mężem mamy trochę więcej wolnego czasu – podsumowała na łamach tabloidu.

d35ppe1

Podziel się opinią

Share
d35ppe1
d35ppe1