Trwa ładowanie...
d1byi5o

Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę? Fani doradzają powrót do poprzedniej

Aktorka od lat kojarzona jest z krótką, blond fryzurą. Tak prezentuje się na co dzień i dokładnie takie włosy mają jej serialowe bohaterki. Jednak jak każda kobieta i Małgorzata Kożuchowska potrzebuje czasem zmiany na głowie. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie swojego odmienionego oblicza i poprosiła fanów o opinię. Co usłyszała?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska na czerwonym dywanie
Małgorzata Kożuchowska na czerwonym dywanie (ONS.pl)
d1byi5o

Serialowa Monika Borecka z "Drugiej szansy" i Natalia Boska z "rodzinki.pl" noszą kobiecą, krótką fryzurę w odcieniu jasnego blondu. Czasem zaczesują ją na bok, częściej nonszalancko stawiają do góry. Taki look od lat jest znakiem rozpoznawczym Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka chyba najwyraźniej myśli o zmianie. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie w ciemnobrązowych włosach.

Pod opublikowaną fotografią aktorka pyta swoich fanów, co myślą o takiej zmianie. Zdecydowana większość stwierdziła, że lepiej wygląda w blondzie i doradziła powrót do dawnej fryzury. Myślicie, że Kożuchowska rzeczywiście przefarbowała włosy? Czy może tylko droczy się z internautami?

   Instagram.com

ZOBACZ TAKŻE: #gwiazdy: Kożuchowska kupuje posiadłość we Włoszech

d1byi5o

Podziel się opinią

Share

d1byi5o

d1byi5o