Trwa ładowanie...

Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch nadal są razem? Wiele na to wskazuje

Małgorzata Ohme i Jaceh Borcuch mieli się rozstać dawno temu, jednak plotki o zerwaniu okazały się nieprawdziwe. Para nadal się spotyka.

Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch nadal są razem? Wiele na to wskazujeŹródło: Materiały prasowe
d11ycgl
d11ycgl

Telewizyjna psycholog Małgorzata Ohme (40 l.) była związana z uznanym reżyserem Jackiem Borcuchem (49 l.) od 2015 r. Para długo próbowała ukrywać swoją relację, jednak paparazzi wielokrotnie przyłapywali ich na czułych uśmiechach.

Wydawało się, że ich drogi się jednak rozeszły, a Magda Ohme po 40 urodzinach, które obchodziła wiosną tego roku, postanowiła zająć się wyłącznie sobą i dziećmi z poprzedniego małżeństwa. Informator "Życia na gorąco" dowiedział się jednak, że Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch nadal się spotykają.

Para była widziana na warszawskim Powiślu. Według zeznań świadka początkowo ich rozmowa nie przebiegała zbyt pomyślnie, jednak czułe rozstanie wskazywało na zażyłą relację. Czy Małgorzata i Jacek znowu się zeszli?

Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch – kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością

Zarówno Małgorzata Ohme, jak i Jacek Borcuch mają za sobą nieudane związki. Telewizyjna psycholog była żoną Rafała Ohme, z którym ma dwoje dzieci Jurka i Klarę. Po rozstaniu z mężem była łączona z Bartoszem Węglarczykiem.

d11ycgl

Z kolei Jacek Borcuch przez wiele lat był związany z aktorką Iloną Ostrowską. Mają córkę Miłosławę. Reżyser zakończył relację z Ostrowską dla Olgi Frycz. Para ostatecznie rozstała się w 2015 r. Wtedy właśnie Jacek Borcuch spotkał na swojej drodze Małgorzatę Ohme.

Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch — nareszcie szczęśliwi?

Niedawno na ekranach kin mogliśmy oglądać nowy film Jacka Borcucha "Słodki koniec dnia" z fenomenalną Krystyną Jandą. Obraz spotkał się z pozytywnym odbiorem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Małgorzata Ohme u boku Filipa Chajzera będzie prowadziła "Dzień Dobry TVN".

Widać, że obojgu sprawy zawodowe się układają. Teraz czas na życie prywatne!

d11ycgl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11ycgl