Trwa ładowanie...
d1ppkkt

Małgorzata Ohme kpi z Moniki Zamachowskiej. Skomentowała jej wypowiedź

Monika Zamachowska krytycznie wypowiedziała się na temat pracy w programach śniadaniowych. Głos w sprawie zabrała Małgorzata Ohme.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme (East News)
d1ppkkt

Ostatnio Monika Zamachowska postanowiła wypowiedzieć się na temat pracy w programie śniadaniowym. Niestety, dziennikarka nie ma najlepszego zdania o tego typu formatach.

- Telewizja śniadaniowa to nie jest szczególnie ambitna działka - wyjawiła ostatnio Zamachowska.

ZOBACZ: Filip Chajzer: "Moja kariera to jedno wielkie zaskoczenie. Teraz spełniam kolejne marzenie"

Słowa dziennikarki nie spodobały się Małgorzacie Ohme, która od niedawna współprowadzi "Dzień Dobry TVN". Celebrytka odpowiedziała Zamachowskiej.

d1ppkkt

- Ciekawe, czy tak mówiła, jak była prowadzącą. Ja odkąd prowadzę "Dzień Dobry TVN", bardzo się rozwinęłam. Moja wiedza bardzo się poszerzyła. Dlatego nie zgodzę się, że to mało ambitne zajęcie - odpowiedziała przekornie Ohme na łamach portalu pomponik.pl.

Przypomnijmy, że jeszcze kilka miesięcy temu Monika Zamachowska prowadziła "Pytanie na Śniadanie" w Telewizji Polskiej. Z niewiadomych przyczyn została pozbawiona pracy. Władze stacji swoją decyzję argumentowały tym, że chcą odmłodzić prowadzących, aby przyciągnąć przed ekrany też inną publiczność.

Do tej pory nie wiadomo, czym zajmuje się obecnie Monika Zamachowska. Małgorzata Ohme natomiast spełnia się w nowej funkcji i wspólnie z Filipem Chajzerem ma umilać poranki Polakom.

Kto waszym zdaniem ma rację w tym sporze?

d1ppkkt

Podziel się opinią

Share
d1ppkkt
d1ppkkt