Trwa ładowanie...

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wozi chleb na przejście graniczne z Ukrainą. "Każdy gest się liczy"

Aktorka podobnie jak tysiące Polaków ruszyła z pomocą dla potrzebujących zza wschodniej granicy. Małgorzata Ostrowska-Królikowska jako członkini koła gospodyń wiejskich skupiła się na dostarczeniu mieszkańcom Ukrainy jedzenia.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska angażuje się w pomoc mieszkańcom UkrainyMałgorzata Ostrowska-Królikowska angażuje się w pomoc mieszkańcom UkrainyŹródło: AKPA, fot: AKPA
d1ysb0h
d1ysb0h

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zawsze chętnie angażowała się w akcje charytatywne. Nic więc dziwnego, że w obliczu wojny za naszą wschodnią granicą uznała, że nie może patrzeć na to bezczynnie. Zaoferowała swoją pomoc w dowożeniu jedzenia na przejście graniczne z Ukrainą.

"Koło Gospodyń Wiejskich 'Zalesianki' z Zalesia Górnego wspiera Koło Gospodyń Wiejskich z Horyńca. Dziewczyny obsługują przejście graniczne w Budomierzu. Codziennie dostarczają tysiąc, bywa że 2 tysiące kanapek" - napisała aktorka na Instagramie.

Polskie gwiazdy angażują się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Dają przykład innym

Na zdjęciach opublikowanych przez Ostrowską-Królikowską widać ją za kierownicą samochodu napakowanego do granic możliwości bochenkami chleba. Jak przyznała gwiazda, taka pomoc z podstawową żywnością i zapewnieniem ciepłych posiłków jest potrzebna każdego dnia. Dlatego wskazała adres, pod który można przesyłać prowiant.

d1ysb0h

"Codziennie potrzebują składników na kanapki. Jeśli chcecie zrobić paczkę z czymś na kanapki, to podaję adres: ul. Lipowa 13, 37-620 Horyniec Zdrój. Każdy gest się liczy!" - zaapelowała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1ysb0h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Elementem współczesnej wojny jest wojna informacyjna, a sekcje komentarzy stają się celem działań farm trolli. Dlatego zdecydowaliśmy się wyłączyć komentarze pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1ysb0h