Trwa ładowanie...

Małgorzata Potocka o Natalii Siwiec: Na temat jej talentu się nie wypowiem!

Małgorzata Potocka jakiś czas temu postanowiła dać szansę Natalii Siwiec i zatrudnić ją w swoim teatrze do nowej rewii, co budziło ogólnie zdziwienie. W najnowszym wywiadzie Potocka zdradza, co sądzi o Natalii i jej talencie - to może ją zdenerwować!

d7mxbul
d7mxbul

Siwiec jest wirtualną kobietą. Ja się na temat jej talentu nie będę wypowiadać. Jest piękna, nie płacze, nie szaleje, zawsze jest piękna. Dzisiaj żyjemy w takich czasach, że nawet 18-latki się poprawiają. To są czasy, w których nie ma prawdziwych kobiet. Kobiety dziś muszą być wykreowane, jeśli chodzi o biznes, szukanie małżeństwa. Mężczyźni szukają kobiet wygodnych, pięknych, z którymi nie ma problemu - zachwala Natalię Siwiec Małgorzata Potocka. Modelka będzie jej wdzięczna za taką reklamę?

Warto przypomnieć, że Siwiec od dawna usiłuje zaistnieć jako aktorka i przekonać wszystkich, że ma predyspozycje w tym kierunku. Takie uwagi ze strony pracodawczyni mogą więc nie przypaść jej do gustu.

Była żona Jana Nowickiego daje także do zrozumienia, że druga gwiazda z którą chciała współpracować, Doda, w przeciwieństwie do Natalii umie śpiewać i tańczyć. To raczej nie brzmi jak dobra reklama spektaklu... Potocka nazywa też swojego młodszego o ponad 20 lat kochanka "Polskim Andreą Bocellim".

Natalia Siwiec AKPA
Natalia Siwiec Źródło: AKPA
Małgorzata Potocka SPL/East News
Małgorzata Potocka Źródło: SPL/East News
Małgorzata Potocka, Doda AKPA
Małgorzata Potocka, Doda Źródło: AKPA
d7mxbul
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7mxbul