Trwa ładowanie...
d3qg9dq

Małgorzata Rozenek chce być "perfekcyjna" w Chinach. Pokazała zdjęcia z podróży

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się w podróż do Chin. Nawet na wyjeździe postanowiła być "perfekcyjną panią domu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek jest mamą dwójki dzieci
Małgorzata Rozenek jest mamą dwójki dzieci (ONS.pl)
d3qg9dq

Nie ma chyba miesiąca, w którym Małgorzata Rozenek-Majdan nie przekroczyłaby progu lotniska. Rozchwytywana gwiazda intensywnie podróżuje, najczęściej wywiązując się ze zobowiązań zawodowych lub nagrywając kolejne programy. Gdy pozwala jej na to terminarz, zabiera też rodzinę do egzotycznych krajów - ostatnio cały klan Majdanów wybrał się do Tajlandii.

Obecnie Rozenek przebywa w Chinach. Najpewniej jest to wyjazd służbowy - synowie zostali z dziadkami w domu. Wygląda na to, że daleka podróż to cześć kolejnego "tajnego projektu", a efekty być może zobaczymy na ekranach telewizorów. Jak wynika z relacji na Instagramie, gwiazda najwięcej czasu spędziła na plantacji herbaty. Była zachwycona tym, jak wiele udało jej się dowiedzieć na temat uprawy liści.

Rozenek zaciekawiła też tradycyjna ceremonia parzenia herbaty. Podkreśliła, że ujmuje ją czasochłonny proces i dbałość o każdy detal. Nic dziwnego, w końcu "perfekcyjna pani domu" zwraca uwagę na najmniejszy szczegół. Zdjęcie w białej koszuli przypomina nam nawet Gosię z czasów "Perfekcyjnej". Zobaczcie sami! Myślicie, że robiła w Chinach test białej rękawiczki?

d3qg9dq

Podziel się opinią

Share

d3qg9dq

d3qg9dq