Trwa ładowanie...
13-01-2017 09:08

Małgorzata Rozenek dotknięta słowami radnego PiS o in vitro. "Dajecie sobie prawo, żeby obrażać dzieci?"

Małgorzata Rozenek-Majdan, która urodziła dwóch synów dzięki metodzie in vitro, nie mogła pozostać obojętna na obraźliwy komentarz radnego Prawa i Sprawiedliwości Adama Greleckiego, który wywołał prawdziwą medialną burzę swoją wypowiedzią podczas sesji Rady Miasta Krakowa.

Share
Małgorzata Rozenek dotknięta słowami radnego PiS o in vitro. "Dajecie sobie prawo, żeby obrażać dzieci?"Źródło: WP.PL
d2p4nb2

Gwiazda TVN ze swoim byłym mężem Jackiem Rozenkiem doczekała się dwóch synów - 11-letniego Stanisława i 7-letniego Tadeusza. W świecie show-biznesu nie jest tajemnicą, że chłopcy urodzili się dzięki in vitro. Rozenek-Majdan otwarcie opowiadała o tym w wywiadach.

Jak cytował jeden z portali, Grelecki miał stwierdzić, że takie dzieci to "eksperymenty genetyczne". Porównał je też do "truskawek bez smaku". Radny zamieścił jednak na swoim Facebooku oświadczenie w tej sprawie. Zapewnił w nim, że takie słowa z jego ust nie padły, a wypowiadał się jedynie o samej metodzie.

W sieci pojawił się emocjonalny wpis gospodyni programu "Projekt lady", w którym odniosła się do przypisywanych politykowi słów.

d2p4nb2

- Czy naprawdę dajecie sobie prawo, żeby ranić i obrażać dzieci? Naprawdę?! Politycy, jest mi za was wstyd - skomentowała gwiazda na Instagramie.

Pod jej publikacją pojawiły się słowa wsparcia od obserwujących jej profil fanów, dla których wypowiedź radnego była równie oburzająca.

Cztery lata temu w wywiadzie dla dwutygodnika "Viva!", Rozenek przyznała, że dwukrotnie poddała się zabiegowi zapłodnienia in vitro. - Pamiętam, kiedy dotarło do mnie, że albo in vitro, albo nic. Ale wiedziałam, że się uda i że będzie syn. Mówiłam do niego chłopczyku, choć nie było wiadomo, czy utrzymam tę ciążę - wyznała Rozenek.

Dziś nie ukrywa, że wraz z trzecim mężem, Radosławem Majdanem, planuje powiększyć rodzinę.

d2p4nb2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2p4nb2
d2p4nb2