Trwa ładowanie...
d1e1a75

Małgorzata Rozenek i jej szare życie. Zdjęcie nie spodobało się internautom

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek co rusz pojawiają się kolorowe zdjęcia stylizacji. Tym razem było troszkę inaczej. Rozczarowani internauci od razu odkryli, kto jest autorem "szarych" zdjęć celebrytki
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W życiu Małgorzaty Rozenek nie zawsze jest kolorowo
W życiu Małgorzaty Rozenek nie zawsze jest kolorowo (Instagram.com, Fot: pudelek.pl)
d1e1a75

Małgorzata Rozenek słynie z perfekcyjnych zdjęć, które pojawiają się na jej instagramowym profilu. Każde z nich jest dopracowane w najmniejszym szczególe. Ostatnio coś jednak się zmieniło.

Na profilu "perfekcyjnej pani domu" pojawiła się seria fotografii w szarościach. Małgosia bawi się na nich z psem, zajadając czekoladki. Choć jej twarzy błyszczy, to szarość aż przytłacza.

Gosia pod postem od razu napisała: "Nie zawsze musi być szałowo, kolorowo. Szare życie — moje ulubione. Takiego wieczoru Wam życzę, bo nie zawsze musi być bez cukru".

d1e1a75

Internauci zwrócili uwagę na brak ostrości zdjęć. Jedna z obserwujących Małgosię osób zauważyła: "O, chyba Radzio robił zdjęcia". Mąż Rozenek od razu odpisał: "Proszę mnie nie obrażać". Jego komentarz uzyskał tylko 22 polubienia. Jeden z obserwujących zasugerował nawet, że fotografia została wykonana kalkulatorem.

Co sądzicie o zdjęciach Małgorzaty Rozenek na Instagramie? Podoba wam się jej "szara" stylizacja?

d1e1a75

Podziel się opinią

Share

d1e1a75

d1e1a75