ycipk-1zg5aq

Małgorzata Rozenek jak bogini. Na nowym zdjęciu wygląda nieziemsko

Małgorzata Rozenek uraczyła swoich fanów nowym zdjęciem, od którego trudno oderwać wzrok. W tak kuszącym wydaniu już dawno jej nie widzieliśmy. Fotka robi wrażenie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcie
Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcie (ONS.pl)
ycipk-1zg5aq

Małgorzata Rozenek chwali się w mediach społecznościowych niemal każdym aspektem swojego życia. Dzięki jej obszernym relacjom na Instagramie wiemy m.in., gdzie wypoczywała podczas wakacji, jak spędziła poranek i co jadła na śniadanie. Perfekcyjna Pani Domu nie zapomina też o ważnych datach w swoim życiu. Dzięki temu zawsze możemy liczyć na post z okazji dnia ojca, świąt, pierwszego dnia wiosny czy rocznicy ślubu. Nic jej nie umknie!

ZOBACZ WIDEO: Małgorzata Rozenek: "Odkładam pieniądze i myślę, na co je rozsądnie wydać"

ycipk-1zg5aq

Ostatnio pochwaliła się swoim fanom zdjęciem z wyjątkowej sesji zdjęciowej. Autorką fotografii jest Marta Wojtal. Na fotce widzimy dumnie kroczącą Rozenek, która ubrana jest w elegancką, a zarazem kuszącą kreację. Uwagę zwracają przede wszystkim długie i zgrabne nogi Perfekcyjnej Pani Domu i rozwiane włosy. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu prezenterka wygląda niezwykle kusząco, co zresztą potwierdzili internauci.

"Zdjęcie i ty światowy poziom! Gdybym była mężczyzną, nosiłabym twoje zdjęcie w portfelu", "Piękne zdjęcie, a ty petarda", "Zjawiskowe!" - czytamy w komentarzach. "W pierwszym momencie myślałem, że to Sophia Loren" - dodał uradowany Daniel "Qczaj" Kuczaj. A jak wam się podoba?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1zg5aq

ycipk-1zg5aq
ycipk-1zg5aq