Małgorzata Rozenek jako czarny łabędź. Tak dobrze jeszcze nie wyglądała

Impreza About You ściągnęła do warszawskiego klubu Miłość masę celebrytów. Tą, która najbardziej wyróżniała się z tłumu, była zdecydowanie Małgorzata Rozenek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na imprezie About You zdecydowanie prym wiodła Małgorzata Rozenek.
Na imprezie About You zdecydowanie prym wiodła Małgorzata Rozenek. (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
WP

Impreza About You była świetną okazją dla celebrytów ku temu, by pokazać się i zapozować na ściance. I wielu z tej okazji skorzystało. Każda gwiazda próbowała wyróżnić się z tłumu, wybierając oryginalne kreacje. Jednym udało się to bardziej, innym mniej.

Wzrok zdecydowanie przyciągała Julia Wieniawa. Jednak ponad wszystkich wybijała się Małgosia Rozenek. Perfekcyjna Pani Domu zaprezentowała się z najlepszej strony. Stylizacja na czarnego łabędzia zdecydowanie jej pasowała.

WP

Dopasowana w talii sukienka na jedno ramię z wielowarstwowym dołem z tiulu - to wszystko sprawiło, że od Rozenek nie można było oderwać wzroku. Celebrytka odsłoniła również to, czym może się pochwalić. Długie, szczupłe i opalone nogi prezentowały się obłędnie. Stylizację dopełniły złote szpilki i długie, rozpuszczone włosy.

Jeśli coś można Rozenek zarzucić, to na pewno nie tym razem. Olśniła wszystkich wyglądem. A z jej InstaStories wywnioskować można, że na imprezie bawiła się przednio.

A jak wam podoba się Perfekcyjna Pani Domu w takim wydaniu?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP