Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek jedną z największych gwiazd TVN? Nowe okładki magazynu "Viva!" temu zaprzeczają

TVN już od kilku tygodni świętuje 20-lecie istnienia stacji. Był wystawny bal, specjalne spoty telewizyjne ze wspomnieniami największych gwiazd, a teraz przyszła pora na okładki w magazynie "Viva!". Już we wrześniu kilka gorących nazwisk publikowało zdjęcia zza kulis wyjątkowej sesji. Teraz trzy okładki ujrzały światło dzienne. Nie sposób nie zauważyć, że brakuje na nich jednej z największych gwiazd stacji, Małgorzaty Rozenek-Majdan. Do niedawna mówiono o niej jako o ulubienicy Edwarda Miszczaka. Czy coś się zmieniło? A może to konflikty Gosi z większością obecnych na zdjęciach celebrytów doprowadziły do tej sytuacji? Postanowiliśmy przyjrzeć się tej sprawie.

Małgorzata Rozenek jedną z największych gwiazd TVN? Nowe okładki magazynu "Viva!" temu zaprzeczająŹródło: ONS.pl
d2g72p7
d2g72p7

Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop, Kinga Rusin, Magda Mołek, Magda Gessler, Monika Olejnik, Hubert Urbański, Anita Werner i Piotr Kraśko uśmiechają się ze zdjęć i zachęcają do kupienia najnowszego numeru dwutygodnika. A co z Perfekcyjną? Dlaczego nie znalazła się na żadnej z trzech okładek?

Małgorzata Rozenek-Majdan została "twarzą TVN" stosunkowo niedawno, bo w 2012 r. Jako prowadząca program "Perfekcyjna Pani Domu" szybko zyskała status gwiazdy. Do tego doszły zawirowania w życiu prywatnym i nie trzeba było długo czekać, żeby Gosia stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych osobowości medialnych. Tym bardziej dziwi jej nieobecność na jednej z trzech okładek "Vivy". Wszak Piotr Kraśko ma znacznie krótszy staż w stacji od niej (dołączył do TVN w kwietniu 2016 r.), a jednak miejsce dla niego się znalazło. A skoro już jesteśmy przy Piotrze...

Niedługo po rozwodzie z Jackiem Rozenkiem, media donosiły o bliskiej relacji Małgosi i Piotra. Pikanterii sprawie dodawał fakt, że Rozenek była przez lata przyjaciółką domu Kraśków. Regularnie bywała w Gałkowie, przyjaźniła się z Karoliną Ferenstein-Kraśko. Prowadząca "Perfekcyjną Panią Domu" i dziennikarz nigdy oficjalnie się nie ujawnili, ale w tym okresie małżeństwo Kraśków przechodziło poważny kryzys. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, byli o krok od rozwodu. Ostatecznie ich związek udało się uratować, ale od tego czasu Małgorzata już nigdy nie była widywana w posiadłości rodziny na Mazurach.

d2g72p7

Trudno się dziwić, że producenci sesji nie zdecydowali się umieścić Piotra i Małgosi na jednej okładce.

Rozenek na pewno świetnie wyglądałaby na zdjęciu z Gessler, Mołek, Olejnik i Rusin. Niestety, Kinga i Magda mogły mieć w związku z tym obiekcje.
Rusin jest najlepszą przyjaciółką Karoliny Ferenstein-Kraśko, a z Piotrem zna się od najmłodszych lat. To ona zadbała o to, by po odejściu Kraśki z TVP znalazło się dla niego miejsce w TVN. Kinga stoi murem za swoimi przyjaciółmi, co powoduje automatyczny konflikt z Małgorzatą.

Z kolei Magda Mołek niezbyt dobrze wspomina wywiad z Rozenek w swoim programie "W roli głównej". Dziennikarka próbowała wyjaśnić kwestię wieku swojego gościa (od lat w show-biznesie trwa dochodzenie, czy Perfekcyjna ma 39 czy 46 lat). Małgorzata nie była zadowolona z pytania i reszta rozmowy przebiegła w mało przyjemnej atmosferze. Od tej pory panie, gdy widzą się w studio np. "Dzień Dobry TVN", nie szczędzą sobie złośliwości i przytyków.

d2g72p7

Skoro nie z Piotrem i nie z Kingą oraz Magdą, to Rozenek mogłaby pokazać się na okładce z Wojewódzkim, Chylińską i Prokopem. Problem polega na tym, że jej konflikt z Kubą zakończył się w sądzie.

W programie "Azja Express" Rozenek jawnie nie lubiła się z dziewczyną Wojewódzkiego, Renatą Kaczoruk.

"Ona nie ma za grosz charakteru! Jest najgorsza! Nienawidzę takich ludzi, jak ja takich ludzi nie trawię" - wykrzykiwała w show, zarzucając Renacie kompletny brak zasad.

d2g72p7

Wojewódzki już po zakończeniu programu udzielił w 2016 r. wywiadu w "Playboyu", gdzie uderzył w Małgorzatę.

"Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę. I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie." - wyznał.

Sprawa trafiła do sądu. Małgorzata ostatecznie wygrała. Wyrokiem sądu Wojewódzki miał przekazać 30 tys. złotych na rzecz Fundacji TVN "Nie jesteś sam" oraz zamieścić oficjalne przeprosiny na stronie internetowej magazynu "Playboy".

d2g72p7

Wygląda na to, że jedna z największych gwiazd TVN nie jest zbyt lubiana przez kolegów i koleżanki ze stacji. Małgorzata musiała zadowolić się zdjęciem wewnątrz magazynu. Co ciekawe, nawet na selfie zrobionym przez Michała Piróga za kulisami sesji, gdzie jest Rozenek, nie ma Rusin, Kraśki i Wojewódzkiego.

Wygląda na to, że grzechy przeszłości ciągną się za nią do dziś, a Małgorzata kiepsko wyszła na wspomnianych konfliktach.

d2g72p7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2g72p7