Trwa ładowanie...
d2ds1ng

Małgorzata Rozenek ma do internautów bardzo ważne pytanie. "Czy są już grzyby?"

Jeśli spodziewaliście się zapytania w kwestii odbioru jej programów, mody, stylu, zasad zachowania się, a nawet sprzątania, bo przecież w tym Perfekcyjna Pani Domu prowadząca show "Projekt Lady" się specjalizuje, to pewnie się zdziwiliście.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek (Instagram.com)
d2ds1ng

Gosia Rozenek jest kobietą o wielu twarzach. Z jednej strony to perfekcjonistka w każdym calu, zadbana gwiazda z szafą pełną markowych ubrań, torebek i butów, celebrytka, która zarabia mnóstwo pieniędzy, bierze udział w sesjach, łapie kontrakty reklamowe i bywa na czerwonym dywanie. Z drugiej - mama dorastających synów, wielbicielka swoich kilku psów, "dziewczyna z sąsiedztwa", która na wakacje jedzie rodzinnym samochodem.

W zależności od projektu, w którym właśnie uczestniczy, faktu, czy jej wpis na Instagramie związany jest z pracą czy życiem prywatnym, widzimy zupełnie inną Rozenek. Jej najnowszy filmik umieszczony w mediach społecznościowych to dowód na to, że gwiazda TVN-u wciąż bliska jest wszystkim Polkom. A na pewno tym, które kochają grzybobranie.

W krótkim wideo Małgorzata pyta bowiem fanki o to, czy w lasach pojawiły się już grzyby. Mówi, że uwielbia je zbierać i droczy się z mężem, który ewidentnie ma inne upodobania. Musicie to zobaczyć!

- Jedziemy właśnie do rodziców odwiedzić kuzyna Rysia. Powiedzcie, są już grzyby? Bo strasznie bym chciała pójść na grzyby. Mój mąż też to uwielbia. Prawda kochanie?

d2ds1ng

Ciekawe, czy Rozenek do lasu wkłada kalosze za grube pieniądze albo buty sportowe od projektantów...

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2ds1ng

Podziel się opinią

Share
d2ds1ng
d2ds1ng