Trwa ładowanie...
d3nl1ae

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wspierają chore dzieci

Na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawił się post, w którym poinformowała, że razem z mężem wspierają Fundację "Pomóż im".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Majdanowie mają wielkie serce.
Majdanowie mają wielkie serce. (East News, Fot: East News)
d3nl1ae

Małgorzata i Radosław bardzo chętnie włączają się w akcje charytatywne. Jak tylko mogą, dzielą się dobrem. Taka postawa cieszy i pokazuje, że polskie gwiazdy mają olbrzymie serce.

ZOBACZ TAKŻE: Nobel dla Jerzego Owsiaka i WOŚP. Małgorzata i Radosław Majdan nie mają wątpliwości

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała post na Instagramie, gdzie poinformowała o tym, że wspólnie z mężem wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym przez fundację, która otacza opieką podopiecznych Białostockiego Hospicjum dla Dzieci.

d3nl1ae

"Dziś dzięki inicjatywie wraz z Radosławem Majdanem mogliśmy wziąć udział w spotkaniu dla Fundacji "Pomóż Im". Fundacja wspiera podopiecznych hospicjum, które pomaga im i ich rodzinom przechodzić ten najtrudniejszy czas w swoich domach" - czytamy.

"Już rozpoczął się termin rozliczeń finansowych. Serdecznie zachęcamy do przekazania 1 proc. na rzecz tej Fundacji. Tutaj każdy datek ma znacznie" zaapelowała do fanów gwiazda.

d3nl1ae

"Jesteście cudowni o wielkim sercu", "Wspaniale, jesteście bardzo dobrymi ludźmi. Dobro wraca" - komentowali fani, którzy byli poruszeni gestem małżeństwa.

d3nl1ae

Podziel się opinią

Share

d3nl1ae

d3nl1ae