Trwa ładowanie...
d1aggj1

Małgorzata Rozenek-Majdan odda swoje suknie ślubne na aukcje charytatywne

Gwiazda postanowiła rozstać się ze swoimi sukniami ślubnymi. Jak informuje "Fakt", Małgorzata Rozenek-Majdan przekazała dwie kreacje na cele charytatywne. Stroje Perfekcyjnej Pani Domu będzie można kupić dopiero w 2017 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan odda swoje suknie ślubne na aukcje charytatywne
(newspix.pl)
d1aggj1

Małgorzata została żoną Radosława Majdana 10 września 2016 roku. Panna młoda miała aż 5 sukienek. Dwie z nich zdecydowała przekazać na cele charytatywne.
– Choć niejedna panna młoda swój ślubny strój traktuje jako pamiątkę, to Gosia uważa, że te piękne suknie tylko zalegają jej w szafie. Tymczasem wystawiając je na aukcje, pomoże innym. Piękna szara kreacja z rozszerzanym dołem wróci w ręce jej projektantki, Ewy Minge, która zamierza ją w przyszłym roku zlicytować. Zebrane pieniądze trafią do podopiecznych prowadzonej przez nią fundacji - zdradził informator "Faktu".

W rozmowie z Pudelkiem, Ewa Minge przyznała, że kreacja Gosi była bardzo widowiskowa, a zarazem kobieca. Swoim wyglądem przypominała piękną, starą biżuterię. Sukienka szyta została nićmi z prawdziwego srebra, wysadzana cyrkoniami, a jej wartość to 50 tysięcy złotych. Projektantka, zanim suknia trafi na międzynarodową aukcję, zamierza zaprezentować ją w pokazach na całym świecie. Ewa Minge liczy, że w ten sposób wartość tego małego dzieła sztuki jeszcze wzrośnie.

Jak informuje tabloid, drugą weselną kreację Rozenek planuje oddać na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

d1aggj1
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną AKPA
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
East News

ZOBACZ TAKŻE:

d1aggj1

Podziel się opinią

Share

d1aggj1

d1aggj1