Trwa ładowanie...
d2dg2wk

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcia z treningu. Chwali się szczupłą figurą

Małgorzata Rozenek-Majdan wciąż może się pochwalić filigranową figurą. Najnowsze zdjęcia są tego najlepszym dowodem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek świetnie radzi sobie na Instagramie
Małgorzata Rozenek świetnie radzi sobie na Instagramie (ONS.pl)
d2dg2wk

Małgorzata Rozenek-Majdan jest wyjątkowo medialną osobowością. Życie na świeczniku wiąże się jednak z ciągłym ocenianiem przez bacznie obserwujące ją media i kolegów z branży. Nie da się jednak ukryć, że wie, jak dbać o rozgłos. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i równie aktywnie bierze udział w życiu towarzyskim. Pojawia się na największych branżowych imprezach, często w bardzo ekstrawaganckich stylizacjach, o których długo rozpisuje się później kolorowa prasa.

Ostatnio przedmiotem dyskusji była kreacja, którą wybrała na charytatywny bal TVN. Zaprojektowana przez Ewę Minge efektowna czarno-biała suknia robiła spore wrażenie. Nie do końca chyba jednak takie, jakiego oczekiwały obie panie. Choć w sieci nie brakowało komplementów, pojawiła się krytyka, że mocno dopasowana kreacja poszerzała optycznie sylwetkę prezenterki.

W obronie Rozenek stanęła projektantka sukni. Minge podkreśliła, że figura Rozenek jest nienaganna i nie ma mowy o tym, by przybrała na wadze, a niekorzystny wygląd sukni na zdjęciach jest m.in. wynikiem nieodpowiedniego oświetlenia i dającej mocny kontrast błękitnej ścianki, na której pozowały gwiazdy.

Małgorzata Rozenek zaś nie brała szczególnie udziału w internetowych dyskusjach, zamieściła za to kilka zdjęć z balu i opatrzyła je zabawnym komentarzem. - Mój przystojny mąż wyglądał jeszcze lepiej niż zwykle, już dawno nie zebrał tylu komplementów, co wczoraj. I jeżeli ja wyglądałam jak Cruella De Mon, to R. wyglądał jak Sergio Ramos - napisała.

I choć od balu minęło już kilka dni (odbył się 6 września), to emocje związane z dyskusją na temat Małgorzaty Rozenek, a dokładniej jej figury wyraźnie nie opadły. Ukrócić ją może najnowszy post prezenterki na Instagramie. Prezenterka nie kryje, że prowadzi aktywny i sportowy tryb życia. I pokazała właśnie kilka zdjęć z treningu. Widać na nich jak na dłoni, że wciąż może pochwalić się imponująco szczupłą figurą i płaskim brzuchem. Po takim wpisie chyba nikt nie będzie miał w tej kwestii wątpliwości.

d2dg2wk

Podziel się opinią

Share
d2dg2wk
d2dg2wk