Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek-Majdan śpiewa na ramówce TVN-u. Musicie to usłyszeć!

Królowa TVN-u jest tylko jedna i właśnie to udowodniła. Na prezentacji ramówki stacji zapowiedziała swój nowy format, w którym wystąpi z mężem. Co więcej, program artystyczny imprezy uświetniła swoim występem wokalnym, pojawiając się na scenie wraz z Radosławem Majdanem w roli gitarzysty.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Małgorzata Rozenek-Majdan śpiewa na ramówce TVN-u. Musicie to usłyszeć!Źródło: ONS.pl
dxbfda0
dxbfda0

Na swoim profilu na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan zapowiedziała niespodziankę dla fanów. Jak poinformowała, co to jest, okaże się na prezentacji wiosennej ramówki TVN-u. Nikt nie mógł wówczas przypuszczać, że kuso ubrana Rozenek pojawi się na scenie i będzie śpiewać. Telewizyjnej gwieździe towarzyszył mąż, który grał na gitarze.

W pojedynku na największą gwiazdę TVN-u 1:0 dla Majdanów. Kuba Wojewódzki może się pożegnać z koroną. Promocja programu "Iron Majdan", reality-show Małgorzaty i Radosława, ruszyła pełną parą. W nowym formacie państwo Majdan będą zwiedzać różne zakątki świata. Dokąd jednak pojadą, okaże się dopiero na lotnisku tuż przed wylotem. To jednak nie koniec. Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi jeszcze jeden program "Warsztat urody" w TVN Style.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
ONS.pl
Źródło: ONS.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dxbfda0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxbfda0