Trwa ładowanie...
d17x3pj

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje milion obserwujących na Instagramie

Małgorzata Rozenek-Majdan z okazji miliona obserwujących na Instagramie zorganizowała specjalny konkurs. Do wygrania będzie porcelana z jej nazwiskiem.
Share
Małgorzata Rozenek jest mamą dwójki dzieci
Małgorzata Rozenek jest mamą dwójki dzieciŹródło: ONS.pl
d17x3pj

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje milion obserwujących na Instagramie

Małgorzata Rozenek-Majdan doczekała się miliona followersów na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda rozpoczęła już świętowanie, najpierw była z wizytą u dentysty, ale następnie uczestniczyła w sesji zdjęciowej ze złotymi balonami.

"Jestem milionerką. A mówią, że pierwszy milion trzeba ukraść. Kochani bardzo, bardzo wam dziękuję. Dziękuję, że jesteście, że mnie wspieracie, że krytykujecie, że dzielicie się ze mną swoimi historiami i swoim życiem. Tu wszyscy jesteśmy bliżej siebie, a ja was wszystkich po prostu uwielbiam" - napisała Rozenek.

Rozenek-Majdan z powodu tej wyjątkowej okazji zapowiedziała też niespodziankę - cykl konkursów. W pierwszym do wygrania jest porcelana, której współprojektantką jest sama gwiazda. Aby ją wygrać, należy zaobserwować na Instagramie konto Małgorzaty, a także profil marki luksusowej porcelany. W komentarzu trzeba oznaczyć trzy osoby, z którymi chciałoby się zjeść obiad właśnie z talerzyków sygnowanych nazwiskiem "Perfekcyjnej Pani Domu".

d17x3pj

W konkursie wzięło już udział wielu fanów gwiazdy. Co najciekawsze, wśród nich znalazła się również Martyna Gliwińska - była partnerka Jarosława Bieniuka. W komentarzu oznaczyła ona także jego córkę, Oliwię Bieniuk.

d17x3pj

Podziel się opinią

Share
d17x3pj
d17x3pj