Trwa ładowanie...
d7hm62w

Małgorzata Rozenek-Majdan w ostrych słowach do hejterki. W końcu nie wytrzymała

Małgorzata Rozenek-Majdan słynie z dystansu do siebie. Jednak są sytuacje, w których nie pozwala przekroczyć granicy dobrego smaku. Prowadząca "Projektu Lady" postanowiła upomnieć jedną z obserwatorek na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan (Facebook.com)
d7hm62w

Gosia Rozenek niejednokrotnie dawała przykład tego, że ma dystans do samej siebie. Nie obraża się na żarty, które dotyczą jej osoby czy Radka - o ile są one w granicach dobrego smaku. Jednak tym razem jedna z obserwatorek przesadziła. Napisała uszczypliwy komentarz pod zdjęciem Rozenek, na co ta nie dała przyzwolenia.

Poszło o hejt pod wspólnym zdjęciem Majdanów. Para była wtedy w drodze na zabieg kolana, który przeszedł piłkarz. Gosia rozpływała się nad wspólnie spędzonym czasie z mężem. Ktoś jednak zburzył idyllę tej beztroskiej chwili.

d7hm62w

- Z Pysiulą. Stęskniliśmy się za sobą. Teraz kierunek Łódź i zabieg kolana u Radzia. Trzymajcie kciuki i wiem, że tak wszyscy mówią, ale to prawda że wszędzie dobrze ale w domu najlepiej - napisała poruszona Rozenek pod zdjęciem z ukochanym mężem.

Zdjęcie zebrało mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani dzielili szczęście pary i dawali temu wyraz. Jednak wśród "fanów" znalazła się czarna owca, która zaszła Gosi za skórę.

d7hm62w

Zobaczcie, co napisała:

Instagram.com

Wielbiciele gwiazdy TVN-u bardzo szybko zaczęli ją bronić. - Gosia komentują te pani, co im najbardziej żal du... pe ściska wstrętne zazdrosne baby - czytamy w komentarzach.

d7hm62w

Waszym zdaniem Gosia przesadziła?

d7hm62w

Podziel się opinią

Share

d7hm62w

d7hm62w