Małgorzata Rozenek-Majdan zaangażowała się w pomoc choremu dziecku
[GALERIA]
Małgorzata Rozenek-Majdan często wykorzystuje swoją popularność w szczytnych celach. Na czerwonych dywanach i imprezach branżowych pojawia się nie tylko po to, żeby wypromować swoje przedsięwzięcia. Ostatnio sporo przestrzeni w swoich social mediach poświęciła na szerzenie pomocy innym. A zwłaszcza Franiowi, który teraz wsparcia potrzebuje najbardziej.
"Dzisiejsze przedpołudnie pokazało, że wspólnie można zdziałać wiele! Mieliśmy wielki zaszczyt i przyjemność być częścią akcji 'Razem dla Frania'" - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim profilu na Instagramie.
Zobaczcie galerię zdjęć.
Małgorzata Rozenek-Majdan zaangażowała się w akcję
Mieszkańcy Wilanowa zbierają środki finansowe na leczenie 5-letniego Frania, swojego sąsiada z nowotworem mózgu. Do szlachetnej akcji włączyło się wielu celebrytów. Co więcej, wsparł ją także szef WOŚP Jerzy Owsiak.
Finał akcji odbył się 23 listopada.
"Chciałabym podziękować Burmistrzowi Wilanowa Panu Ludwikowi Rakowskiemu, jego zastępcy Panu Arturowi Bukowskiemu za zapał, jaki włożyli w akcję. Wasi mieszkańcy są z Was dumni. Dziękuję również Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 358 Monice Wiącek oraz Pani Dyrektor przedszkola Nr 420 'Nasza Bajka', Jolancie Kuźmińskiej. I oczywiście wielki szacunek i słowa uznania dla 'Słoiki z Wilanowa', współorganizatorów tej szlachetnej akcji" - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.
"Dla wszystkich innych, którzy włączyli się w zbieranie funduszy na leczenie Frania - Kochani - należą WAM się BRAWA" - dodała gwiazda TVN.
Zawsze razem
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wspierają się w większości aktywności zawodowych i charytatywnych. Tak samo było i tym razem.
Fani nie tylko komplementowali ich ze względu na dobre serce, ale także na wygląd.
"Super komplet. Gdzie można taki nabyć? Zarówno Pani, jak i małżonek prezentujecie się nienagannie" - napisała jedna z internautek.
Ikona stylu
Małgorzata Rozenek-Majdan przez wiele osób uznawana jest za ikonę stylu i dobrych manier. Trzeba przyznać, że faktycznie wyglądała olśniewająco.
Jak wam podobała się jej kreacja w kratę?