Trwa ładowanie...
d3yp8vi

Małgorzata Rozenek na wakacjach. Wszyscy patrzyli na sukienkę

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się do Wenecji. We Włoszech relaksują się, wspólnie też zwiedzają. Zawsze prezentują się przy tym perfekcyjnie. Może aż zbyt perfekcyjnie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek przebywa obecnie na długich wakacjach
Małgorzata Rozenek przebywa obecnie na długich wakacjach (ONS.pl)
d3yp8vi

Ostatnio Małgorzata Rozenek pokazała na swoim instagramowym profilu kilka zdjęć z wycieczki do Wenecji. Zabytki były wspaniałe, pogoda świetna, ale cała uwaga fanów Perfekcyjnej Pani Domu skupiła się na jej stroju. Wielbiciele Rozenek zgodnie uznali, że ich idolka wygląda olśniewająco. Do fotek Gosia pozowała razem z mężem, a że dopasowali swoje stroje, prezentowali się niczym para "z żurnala". Sukienka Rozenek była urocza, dziewczęca i... bardzo krótka. To też odnotowali jej wielbiciele. Niektórzy pytali, bez złośliwości, czy w mini da się zwiedzać. Faktycznie, to może być kłopotliwe.

Małgorzata Rozenek wywraca się na dmuchanym jednorożcu

"Nie ujmując nic Pani wdziękowi i urodzie... Ale tak po ludzku. Czy nie jest Pani trudno zwiedzać w tak krótkiej kreacji? Przecież strach się nad czymkolwiek pochylić" - czytamy w komentarzach. Na dodatek dół sukienki był luźny, więc trzeba było na niego uważać przy każdym podmuchu wiatru.

d3yp8vi

Rozenek wakacyjny strój uzupełniła płaskimi klapkami. To kolejny element stroju, który, choć modny, może przeszkadzać podczas spacerów po mieście. Jednak sama zainteresowana raczej nie widzi problemu. W kwiecistej mini prezentowała się pięknie, a do zdjęć szeroko uśmiechała. Falbaniasta mini odjęła jej lat i dodała młodzieńczego uroku. Zgadzacie się?

Majdanowie od prawie trzech tygodni są na wakacjach z synami Rozenek i wspólnymi psami. Najpierw bawili we Francji, teraz są we Włoszech.

d3yp8vi

Podziel się opinią

Share
d3yp8vi
d3yp8vi