Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie z samochodem. "Piękna i bestia"

Dziś większość gwiazd korzysta z mediów społecznościowych. Jedni robią to świetnie, inni nieco gorzej. A wiadomo, że Małgorzata Rozenek w internecie czuje się jak ryba w wodzie. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje z samochodem.

Share
Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie z samochodem. "Piękna i bestia"
Źródło: Instagram.com, Fot: Instagram
d3rly1x

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć stylizacji, ale także uroczych rodzinnych kadrów ze spacerów czy z domu. Fani uwielbiają, kiedy gwiazdy z pierwszych stron gazet uchylają rąbka tajemnicy i zdradzają, co dzieje się w ich życiu prywatnym. Tym bardziej w przypadku Małgorzaty, o której dużo się ostatnio plotkuje.

Tym razem "Perfekcyjna" opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z samochodem marki Mercedes. Luksusowe auto przyciągnęło uwagę internautów.

"Piękna i Bestia" - podpisała w swoim stylu zdjęcie. "Faktycznie piękne... auto", "Piękne auto. Co za opis" - odpowiadali fani - też z nutą żartu.

d3rly1x

Taka "bestia" to z pewnością marzenie wielu ludzi. Czarny Mercedes robi wrażenie. Nic dziwnego, że postanowiła się nim pochwalić w mediach społecznościowych.

d3rly1x

Podziel się opinią

Share
d3rly1x
d3rly1x