ycipk-1krq7a

Małgorzata Rozenek planuje kolejne dziecko. Stanisława i Tadeusza urodziła dzięki in vitro

Małgorzata Rozenek-Majdan to świeżo upieczona czterdziestolatka. Ma świetlaną karierę, męża i dwójkę dzieci. Teraz marzy o kolejnym. Wraz z Radosławem bardzo chętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
fot: Mateusz Jagielski / East News  Warszawa 27.02.2018  Iron Majdan - konferencja prasowan/z: MALGORZATA ROZENEK-MAJDAN, RADOSLAW MAJDAN
fot: Mateusz Jagielski / East News Warszawa 27.02.2018 Iron Majdan - konferencja prasowan/z: MALGORZATA ROZENEK-MAJDAN, RADOSLAW MAJDAN (East News, Fot: East News)
ycipk-1krq7a

Małgorzata Rozenek-Majdan wydawać by się mogło - ma już wszystko. Jednak gwiazda TVN-u przyznała ostatnimi czasy, że do pełni szczęścia brakuje jej jeszcze jednej pociechy. Małgosia ma już dwójkę dziecko z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Na swoim profilu na Instagramie bardzo często pokazuje rodzinne zdjęcia z udziałem Stanisława i Tadeusza.

Małgorzata postanowiła nie zwlekać. Ostatnio widziano ją w warszawskiej klinice leczenia niepłodności Novum, gdzie wzbudziła zainteresowanie na korytarzach placówki medycznej.

ycipk-1krq7a

Choć od apartamentu, w którym mieszka z Radkiem ma kilka kroków, przyjechała do niej nowym Mercedesem, który tego samego dnia podarował jej mąż. Jak podaje tygodnik "Na żywo", dokładnie w 40. urodziny Małgosi małżonkowie zostali wezwani na pilną wizytę przez swojego lekarza. Wynika z tego, że Majdanowie zaczęli starać się o powiększenie rodziny.

Nigdy nie było tajemnicą, że para pragnie kolejnego dziecka. Ponadto, odkąd Małgosia urodziła dwójkę dzieci przy pomocy in vitro, stała się gorliwą obrończynią tej medycznej procedury.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

ycipk-1krq7a
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1krq7a

ycipk-1krq7a
ycipk-1krq7a