Trwa ładowanie...
d2ag75a

Małgorzata Rozenek pokazała swój idealny piątkowy wieczór. Czas dla rodziny

Małgorzata Rozenek - Majdan na co dzień jest niezwykle zapracowaną osobą. Nic więc dziwnego, że każdą wolną chwilę stara się spędzić z rodziną. Dzięki temu jej piątkowy wieczór nabrał zupełnie nowego, ciekawego wymiaru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan piątkowe wieczory spędza w doborowym towarzystwie.
Małgorzata Rozenek-Majdan piątkowe wieczory spędza w doborowym towarzystwie. (ONS.pl)
d2ag75a

Małgorzata Rozenek - Majdan to jedna z najbardziej rozchwytywanych postaci w rodzimym showbiznesie. Wciąż dostaje propozycje współprac, na które chętnie przystaje. Poza tym realizuje również własne projekty. Nic dziwnego więc w tym, że każdą wolną chwilę stara się poświęcić synom i mężowi. Taki stan rzeczy sprawił, że piątkowy wieczór rodzina spędziła w spokojnej, lecz rozrywkowej atmosferze.

W pięknym otoczeniu i świątecznym klimacie Perfekcyjna Pani Domu urządziła rodzinny wieczór planszówek, którym to pochwaliła się na Instagramie. Trzeba przyznać, że to dość nietypowy sposób na spędzenie piątkowej nocy. Czasem jednak niekonwencjonalne pomysły są tymi najlepszymi, a jeśli taki sposób spędzania czasu sprawia, że rodzina Majdanów jest szczęśliwa, to zupełnie nie ma czego zmieniać.

d2ag75a

A co Wy myślicie o takim sposobie na spędzenie piątkowego wieczoru?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d2ag75a

d2ag75a
d2ag75a