WP

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z wakacji. W odbiciu okularów widać jeszcze więcej

Małgorzata Rozenek nie przestaje kusić. Po zdjęciach w skąpym bikini przyszedł czas na bardziej wyszukane fotki. Zdradziło ją odbicie w okularach przeciwsłonecznych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek wyjechała do Hiszpanii
Małgorzata Rozenek wyjechała do Hiszpanii (Instagram.com)
WP

Małgorzata Rozenek postanowiła zrobić sobie krótką przerwę od show-biznesu i wyjechać z rodziną do gorącej Hiszpanii. Zwiedziła już m.in. Barcelonę, a obecnie wypoczywa na plaży La Grandella. Celebrytka zdążyła się już pochwalić, jak perfekcyjnie wygląda w bikini, w jaki sposób bawią się jej synowie i pokazać, jak ukochany Radosław pluska się w morzu.

Ostatnio opublikowała na swoim profilu na Instagramie z pozoru nudne i banalne zdjęcie. Na fotce widzimy koc, torbę plażową, czapeczkę z daszkiem i dłoń Rozenek trzymającą książkę. I choć gwiazda zabawnie podpisała fotografię: "Radosław kupił mi książkę na wakacje😂😂😂 Kerry Fisher 'Posłuszna żona'", to nie jej wpis wywołał żywiołową reakcję internautów. Wystarczyło przyjrzeć się dokładniej, by zrozumieć prawdziwy powód poruszenia jej fanów.

W odbiciu okularów przeciwsłonecznych Perfekcyjnej Pani Domu dostrzeć można... jej bujny biust ściśnięty w kolorowym bikini. Przypadek czy "zaplanowana wpadka"?

WP

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP