Trwa ładowanie...
d4gqrgi

Małgorzata Rozenek wrzuciła zdjęcie z synami i rozpętała się dyskusja. Internauci: "Po co pokazywać publicznie dzieci?"

Praktycznie każde zdjęcie, które dodaje "Perfekcyjna" musi mierzyć się z internetowym hejtem. I choć mogłoby się wydawać, że internauci w końcu odpuszczą, jest wręcz odwrotnie. Fotka z synami również rozpętała żarliwą dyskusję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internauci wciąż krytykują to, co Rozenek umieszcza w mediach społecznościowych.
Internauci wciąż krytykują to, co Rozenek umieszcza w mediach społecznościowych. (Instagram.com, Fot: m_rozenek)
d4gqrgi

Rozenek regularnie korzysta z mediów społecznościowych i dzięki temu utrzymuje kontakt ze swoimi fanami. Jak się okazuje, daje też pożywkę internetowym hejterom. - "Rany! Po co pokazywać publicznie dzieci?" - zapytała kąśliwie internautka.

- "A ty swoim zamazujesz twarz na zdjęciach i zakładasz kaptur na głowę, jak wychodzicie na spacer?" – zapytała Rozenek.

Gwiazda TVN znalazła poparcie u innych internautów. – "Zgadzam się z Panią! Uważam, że ukrywanie twarzy przez wielu celebrytów jest mocno przesadzone. Takie zachowanie może sprawić, że dzieci w późniejszym wieku będą miały problemy. Nie da się ochronić dzieci przed całym światem, dzieci powinny czuć się swobodnie wychodząc z domu czy pokazując się publicznie", "Też mam dwóch synków. Dzieci są naszą dumą, więc nie widzę powodu do ukrywania ich. Większa krzywą na przyszłość byłoby izolowane ich od świata. Niech czują się równi z innymi i inni będą ich odbierać równym sobie” – czytamy w komentarzach.

d4gqrgi

Jedno jest pewne. Prywatne życie gwiazd zawsze budziło i będzie budzić duże zainteresowanie. Niektórzy decydują się jednak zdradzić odrobinę tego, co dzieje się u nich prywatnie, inni pilnie tego strzegą i pojawiają się tylko na ściankach wśród blasku fleszy.

Uważacie, że gwiazdy powinny dzielić się tym, co dzieje się u nich w życiu prywatnym?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d4gqrgi

Podziel się opinią

Share

d4gqrgi

d4gqrgi