Trwa ładowanie...
d4ilicb

Małgorzata Rozenek z dekoltem do pępka. Na próżno szukać biustonosza

Żona Radosława Majdana doskonale wie, jak przykuć uwagę internautów. Recepta jest prosta: dużo dekoltu, mało bielizny. Efekt? Gwarantowany!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia kusić swoich fanów
Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia kusić swoich fanów (Instagram.com)
d4ilicb

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia wyróżniać się z tłumu i być w centrum uwagi. Nie ma dnia, by jej nazwisko nie przewijało się w plotkarskich portalach. Gdy tabloidy i paparazzi chwilowo jej odpuszczają, ona sama publikuje zdjęcia, które rozpalają internatów do czerwoności. A to opięta sukienka wyeksponuje (ciążowy) brzuszek, a to bikini "przez przypadek" odsłoni za dużo.

Ostatnio na profilu Rozenek na Instagramie pojawiło się zdjęcie zza kulis pewnej sesji zdjęciowej. Choć całość przedsięwzięcia została okrzyknięta mianem "secret project", Małgorzata nie byłaby sobą, gdyby nie uchyliła fanom rąbka tajemnicy.

   Instagram.com
(Instagram.com)

Celebrytka pokazała, jak wyglądają przygotowania do ujęcia i co dzieje się na planie zdjęciowym. Przy okazji pochwaliła się zdjęciami, na których pozuje w kreacji z dekoltem do samego pępka. Na próżno doszukiwać się tam jednak biustonosza.

d4ilicb

Tym sposobem Rozenek osiągnęła swój cel: przykuła uwagę internautów, co z pewnością przełoży się na zainteresowanie efektami tajemniczego projektu. Można? Można!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4ilicb

Podziel się opinią

Share
d4ilicb
d4ilicb