Trwa ładowanie...
d3afbgz

Małgorzata Rozenek zabrała głos ws. Powstania Warszawskiego

Gwiazda TVN zaapelowała na Instagramie, by uczcić uczestników Powstania Warszawskiego minutą ciszy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek zaapelowała do fanów, by uczcić Powstańców Warszawskich
Małgorzata Rozenek zaapelowała do fanów, by uczcić Powstańców Warszawskich (ONS)
d3afbgz

1 sierpnia tego roku mija 76 lat od wybuchu Powstania Warszawskiego. Ta dramatyczna karta z dziejów polskiej historii bez wątpienia jest dziś najważniejszym wydarzeniem. Także dla wielu naszych gwiazd. Małgorzata Rozenek opublikowała z okazji kolejnej rocznicy bohaterskiego zrywu Polaków przeciwko hitlerowskim okupantom post dedykowany Powstańcom. Żona Radosława Majdana pisze w nim m.in. o ogromnej ofierze jego uczestników oraz apeluje, by w godzinę wybuchu akcji o 17:00, w tzw. godzinę "W", upamiętnić ich w szczególny sposób, zatrzymując się na moment.

"Dziś mija 76 rocznica wielkiego zrywu Polaków, którzy marząc o wolnej Polsce stanęli dumnie przeciwko niemieckiej agresji. Mężczyźni, kobiety i dzieci poświęcili dla Nas swoje życia. Uszanujmy ich ofiarę. Każdego dnia twórzmy Polskę, z której mogą być dumni. Dziś o godz: 17.00 gdziekolwiek jesteś, zatrzymaj się na moment, aby uczcić ich pamięć. CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM. PAMIĘTAMY" - czytamy na Instagramie gwiazdy TVN.

Przypomnijmy, że jeszcze rano Małgorzata Rozenek była atakowana przez jednego z internautów za to, że w tak szczególnym dniu publikuje na Instagramie beztroskie zdjęcia z planu programu "Projekt Lady", na których pozuje z alpakami. Niecałą godzinę później mama małego Henryka zabrała głos w sprawie Powstania Warszawskiego. Tym razem, co zrozumiałe, jej odzew nie spotkał się z żadną krytyką, a fani Rozenek potwierdzali jej słowa.

d3afbgz

"Pamiętamy",

"Cześć i chwała Bohaterom" - czytamy pod rocznicowym postem gwiazdy.

Małgorzata Rozenek chwali się powrotem do ćwiczeń

Małgorzata Rozenek, podobnie jak tysiące Polaków, nie tylko tych mieszkających w Warszawie, z pewnością uczci pamięć Powstańców, zatrzymując się w godzinę "W". W stolicy i wielu innych polskich miastach rozlegną się o tej porze syreny alarmowe.

d3afbgz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3afbgz

Podziel się opinią

Share

d3afbgz

d3afbgz