Trwa ładowanie...
d23qr2k

Małgorzata Rozenek zachwala tatę. Porównuje go do superbohatera

Małgorzata Rozenek świętuje Dzień Ojca niczym prawdziwa instagramerka. Opublikowała w sieci krótkie wideo i nazwała tatę superbohaterem. Już na pierwszy rzut oka widać, że tych dwoje łączy naprawdę wyjątkowa więź.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek pokazała filmik z okazji Dnia Ojca
Małgorzata Rozenek pokazała filmik z okazji Dnia Ojca (ONS.pl)
d23qr2k

Małgorzata Rozenek nie tylko prowadzi program "Projekt Lady", pisze książki, projektuje zastawę stołową, tworzy dietę pudełkową i własną linię akcesoriów dla dzieci. Gwiazda TVN systematycznie prowadzi swój profil na Instagramie, na którym dzieli się z fanami niemalże każdym urywkiem swojego życia. Nic więc dziwnego, że w Dzień Ojca nie zapomniała opublikować specjalnego wpisu.

"Ci, którzy nie wierzą w superbohaterów to ci, którzy nie poznali mojego Taty" - napisała i opublikowała krótki filmik składający się z kompilacji kilku wspólnych zdjęć z rodzicem.

Co ciekawe, Rozenek nie zawsze miała tak dobre relacje z ojcem. W wielu wywiadach przyznawała, że w jej domu panowały żołnierska dyscyplina i konserwatywne wartości. Gdy była nastolatką, buntowała się wielu zasadom panującym w rodzinnym domu. Dopiero po latach doceniła to, w jaki sposób została wychowana.

d23qr2k

- Zmieniłam się jako córka. Wzrastałam w takim środowisku, że wydawało mi się, że wszystkie domy wyglądały jak mój dom. Moi rodzice z ogromną troską i szacunkiem podchodzili do mnie i do moich potrzeb. Wtedy wydawało mi się, że to normalne. Teraz widzę, że to nie jest takie oczywiste - mówiła na łamach "Fakt Gwiazdy".

d23qr2k

Podziel się opinią

Share
d23qr2k
d23qr2k