Trwa ładowanie...
d33a9jz

Małgorzata Rozenek zrobiła szał sukienką. Internauci: "To czysta kopia"

Małgorzata Rozenek pojawiła się na Balu Dziennikarzy. Gwiazda TVN zrobiła prawdziwą furorę, wybierając czarno-białą sukienkę. Problem w tym, że stylizacja łudząco przypomina kreację innej gwiazdy sprzed kilku lat. "To kopia" - grzmią internauci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internauci wytknęli plagiat gwieździe
Internauci wytknęli plagiat gwieździe (East News, Fot: East News)
d33a9jz

Małogorzata Rozenek była jednym z gości na 19. Charytatywnym Balu Dziennikarzy. Impreza zawsze gromadzi mnóstwo osób znanych z pierwszych stron gazet. Panowie ubierają frak, panie zakładają zachwycające styliacje. Wybraliśmy nawet najładniejsze pary tej uroczystości.

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek-Majdan w szampańskim nastroju na balu: "Mamy zamiar pohasać!"

Po uroczystości głośno jest o sukni "Perfekcyjnej". Posypało się mnóstwo komplementów, a Małgorzata była zaliczana do najlepiej ubranych gwiazd na balu. Trudno się dziwić. Wyglądała bosko.

d33a9jz

Zwrócono jednak uwagę na to, że kreacja, na którą zdecydowała się Rozenek, jest wręcz identyczna do tej, którą Ciara miała na American Music Awards. Impreza odbyła się 3 lata temu...

East News

Porównując zdjęcia, widać spore podobieństwo. Suknię Małgorzaty Rozenek zaprojektował Robert Czerwik. Stylizacja Ciary to natomiast dzieło Stephana Rollanda.

"Proszę zobaczyć kolekcję Stephane Rollad Couture FW16, była w niej taka sama suknia", "Akurat ta sukienka to czysta kopia sprzed bodajże 3 lat, także niepowtarzalna to raczej złe słowo" - piszą internauci na profilu gwiazdy.

d33a9jz

Zdaje się, że suknia wywołała spore zamieszanie. Jak podoba wam się stylizacja Rozenek?

d33a9jz

Podziel się opinią

Share

d33a9jz

d33a9jz