Trwa ładowanie...
d3b2q8h

Małgorzata Rozenek zrobiła szał sukienką. Internauci: "To czysta kopia"

Małgorzata Rozenek pojawiła się na Balu Dziennikarzy. Gwiazda TVN zrobiła prawdziwą furorę, wybierając czarno-białą sukienkę. Problem w tym, że stylizacja łudząco przypomina kreację innej gwiazdy sprzed kilku lat. "To kopia" - grzmią internauci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Internauci wytknęli plagiat gwieździe
Internauci wytknęli plagiat gwieździe (East News, Fot: East News)
d3b2q8h

Małogorzata Rozenek była jednym z gości na 19. Charytatywnym Balu Dziennikarzy. Impreza zawsze gromadzi mnóstwo osób znanych z pierwszych stron gazet. Panowie ubierają frak, panie zakładają zachwycające styliacje. Wybraliśmy nawet najładniejsze pary tej uroczystości.

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek-Majdan w szampańskim nastroju na balu: "Mamy zamiar pohasać!"

Po uroczystości głośno jest o sukni "Perfekcyjnej". Posypało się mnóstwo komplementów, a Małgorzata była zaliczana do najlepiej ubranych gwiazd na balu. Trudno się dziwić. Wyglądała bosko.

d3b2q8h

Zwrócono jednak uwagę na to, że kreacja, na którą zdecydowała się Rozenek, jest wręcz identyczna do tej, którą Ciara miała na American Music Awards. Impreza odbyła się 3 lata temu...

   East News
(East News, Fot: East News)

Porównując zdjęcia, widać spore podobieństwo. Suknię Małgorzaty Rozenek zaprojektował Robert Czerwik. Stylizacja Ciary to natomiast dzieło Stephana Rollanda.

"Proszę zobaczyć kolekcję Stephane Rollad Couture FW16, była w niej taka sama suknia", "Akurat ta sukienka to czysta kopia sprzed bodajże 3 lat, także niepowtarzalna to raczej złe słowo" - piszą internauci na profilu gwiazdy.

d3b2q8h

Zdaje się, że suknia wywołała spore zamieszanie. Jak podoba wam się stylizacja Rozenek?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3b2q8h

Podziel się opinią

Share
d3b2q8h
d3b2q8h