Trwa ładowanie...
d1ziwee

Małgorzata Socha przygotowała szkolną wyprawkę. Nie obyło się bez wpadki

Aktorka zamierza posłać swoje pociechy do szkoły lub przedszkola. Pokazała, co znajdzie się w plecakach jej dzieci. Fani zauważyli, że znalazło się tam coś, czego użycie w szkołach w pandemicznej rzeczywistości jest zakazane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Socha przygotowuje córkę do szkoły
Małgorzata Socha przygotowuje córkę do szkoły (ONS)
d1ziwee

Małgorzata Socha stoi przed nowym wyzwaniem. Jej najstarsza córka Zosia trafi do pierwszej klasy. Młodsze dzieci gwiazdy: 3-letnia Barbara i 2-letni Stanisław zapewne znajdą się w żłobku lub trafią pod opiekę niańki. Wszak aktorka wróciła już do intensywnej pracy na planie serialu "Przyjaciółki".

Chcąc odpowiednio zachęcić pierwszoklasistkę do wkroczenia w szkolne mury Małgorzata Socha przygotowała już dla córki wyprawkę. Pokazała zdjęcia z pokoju dziewczynki i zawartość jej szkolnego plecaka.

Zobacz: Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

Wnętrza kolorowego pomieszczenia nie odstają od marzeń każdego 7-latka. Widać, że córka aktorki jest fanką pluszaków, których posiada sporą ilość. Białe mebelki skontrastowane z kolorowymi elementami, np. biurkiem, tworzą przytulną atmosferę.

d1ziwee

Jenak fani aktorki, którzy sami są rodzicami, zwrócili uwagę na coś innego. Socha umieściła w szkolnym plecaku swojej pociechy szczoteczkę do zębów. A okazuje się, że ta wcale nie będzie potrzebna już dzieciom w szkołach i przedszkolach.

"Mycie zębów w szkole podczas pandemii? Z tego, co się orientuję, to chyba zrezygnować kazał sanepid", "Przecież jest zakaz, w szkołach i przedszkolach nie wolno myć zębów!" - poinstruowały aktorkę internautki.

Rzeczywiście mycie zębów przez uczniów i przedszkolaków jest kwestią sporną. To dyrekcja każdej z placówek w porozumieniu z sanepidem będzie musiała podjąć w tej sprawie decyzję. Część z nich już poinformowała rodziców, że ze względów bezpieczeństwa rezygnują z mycia zębów dzieci poza domem.

Widocznie Małgorzata Socha nie wzięła tego faktu pod rozwagę, decydując się na reklamowanie szczoteczki do zębów w kontekście powrotu do szkół. Zaliczyła więc małą wpadkę.

d1ziwee

Podziel się opinią

Share
d1ziwee
d1ziwee