Trwa ładowanie...
d31q6mo

Małgorzata Socha nie weźmie urlopu macierzyńskiego. Będzie pojawiać się z dzieckiem na planie

Pieniądz nie śpi. I dlatego aktorka po urodzeniu trzeciego dziecka planuje od razu wrócić do pracy. Pracodawcy zapewniają jej możliwość przebywania z dzieckiem na planie zdjęciowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Praca na planie zdjęciowym i opieka nad trójką dzieci to nie lada wyzwanie
Praca na planie zdjęciowym i opieka nad trójką dzieci to nie lada wyzwanie (Instagram.com)
d31q6mo

Aktorka już od wielu lat jest ulubienicą kobiet. Nie tylko za sprawą udziału w popularnych serialach ale również zdrowego podejścia do własnej osoby. Jej nazwisko kojarzone jest z sympatyczną buzią, macierzyństwem i zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa, która zamiast gwiazdorzyć woli wygłupiać się z własnymi pociechami. To dlatego znane marki kosmetyczne stawiają na polską aktorkę i zatrudniają ją do promocji kosmetyków i biżuterii. I choć w tym roku, Małgosia po raz trzeci zostanie mamą, to nie zamierza odchodzić na urlop. We wrześniu ma pojawić się w kolejnych reklamach.

*- Dni na planie takich sesji zdjęciowych mogą trwać nawet do kilkunastu godzin podczas dnia. Gosia dostała jednak zgodę na przyprowadzanie maleństwa na plan- powiedziała "Faktowi” osoba z otoczenia aktorki. *

Małgosia jest ambasadorką Rossmana, Monnari i biżuterii Apart. Wkrótce na świat przyjdzie jej trzecie dziecko. Póki co jest mamą 5-letniej Zosi i 1,5-rocznej Basi, które są owocem jej wieloletniego związku z biznesmenem, Krzysztofem Wiśniewskim.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d31q6mo

Podziel się opinią

Share
d31q6mo
d31q6mo