WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Małgorzata Socha pokazała ślubne zaproszenie. Bardzo oryginalne

Aktorka i jej mąż świętowali 10 rocznicę ślubu. Z tej okazji Małgorzata Socha pochwaliła się ich ślubnym zaproszeniem, które wyglądało jak plakat filmowy. Naprawdę urocze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Socha i jej mąż tworzą udane małżeństwo
Małgorzata Socha i jej mąż tworzą udane małżeństwo (East News)
WP

Para pobrała się 5 lipca 2008 roku. Od tego czasu doczekali się dwójki dzieci, a trzecie przyjdzie na świat za kilka tygodni. 10 lat temu Socha nie była jeszcze tak znana, jak obecnie, więc jej ślub nie wzbudzał większych emocji. Niewiele też o nim wiadomo.

Teraz, gdy pokazała zaproszenie stylizowane na plakat filmu "To właśnie miłość", fani oszaleli.

WP

Pod postem posypały się gratulacje i zachwyty nad zdjęciem.

- To była nasza komedia dekady... Mamy pierwsze 10 lat za sobą ciekawe co będzie dalej ...Wzór naszego zaproszenia ślubnego autorstwa: Wiola Wołczyńska - Bryćko i Jarek Bryćko - napisała Socha pod postem.

Przyłączamy się do życzeń.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP