Trwa ładowanie...
d1fows1

Małgorzata Socha z mężem. Aktorka opublikowała zdjęcie

Małgorzata Socha aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Długi czerwcowy weekend postanowiła aktywnie spędzić wraz z mężem. Wspólne zdjęcie opublikowała na instagramowym profilu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha (East News)
d1fows1

Małgorzata Socha jest aktorką, której największą rozpoznawalność zapewnił kultowy serial "BrzydUla". Socha nie zwalnia tempa i wciąż występuje w wielu produkcjach telewizyjnych. Oprócz tego jest stałą bywalczynią imprez branżowych i ma na swoim koncie kilka kampanii dla znanych marek. Lata mijają, a wciąż doskonale odnajduje się w show-biznesie.

ZOBACZ TAKŻE: Uśmiechnięta Małgorzata Socha w czerni na pokazie mody

Prywatnie Małgorzata Socha związana jest z Krzysztofem Wiśniewskim. Bardzo rzadko publikuje zdjęcie z ukochanym, teraz jednak uczyniła wyjątek. Okazuje się, że małżeństwo lubi spędzać aktywnie czas. Gdy większość wyleguje się na piaszczystych plażach łapiąc promienie słoneczne, oni biegają.

d1fows1

"Idealne miejsce na poranny trening" - pisze i publikuje zdjęcie z joggingu. Jak się okazuje, Socha znajduje czas na wszystko. Praca, rodzina i sport. Zdaje się, że związane jest z dobrą organizacją czasu i odrobiną chęci.

"Piękna jak zawsze" - padają komplementy pod zdjęciem. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć udanej pozostałej części weekendu.

d1fows1

Podziel się opinią

Share

d1fows1

d1fows1