Trwa ładowanie...

Małgorzata Socha z piękną mamą. Pokazała wspólną fotkę z wakacji

Małgorzatę Sochę spotkała ostatnio wielka tragedia. Zmarł jej ukochany ojciec. Aktorka zawsze miała dobry kontakt z rodzicami, a w tych trudnych chwilach dba o swoją mamę, której śmierć męża z pewnością była bolesnym przeżyciem. Wraz z rodziną wybrała się na Mazury, gdzie wspólnie spędzają czas.

Małgorzata Socha z piękną mamą. Pokazała wspólną fotkę z wakacjiŹródło: ONS.pl
d4lyt4a
d4lyt4a

Całkiem niedawno pojawiła się informacja o śmierci Jerzego Sochy w oświadczeniu producenta serialu "Przyjaciółek”" - "Odszedł Tata Małgosi Sochy. Małgosiu, jesteśmy z Tobą. Przyjaciele z Akson Studio i ekipa serialu 'Przyjaciółki'" – czytaliśmy.

To niewątpliwie trudny czas dla bliskich. Tata Małgorzaty Sochy zmagał się z nieuleczalną chorobą. Postępujący Alzheimer doprowadził do tego, że nie rozpoznawał członków swojej rodziny. Aktorka bardzo zaangażowała się w pomoc. - Choroba taty uświadomiła mi, jak bardzo ważna jest pomoc. Każdy powinien ją otrzymać - mówiła jakiś czas temu w "Party".

Małgorzata Socha pochwaliła się wspólnym zdjęciem z mamą. Panie relaksują się na Mazurach, gdzie wspólnie z resztą rodziny wybrały się na wakacje. Czy jest coś lepszego od rodzinnego wyjazdu?

d4lyt4a

"W Rodzinie siła" - napisała aktorka. Internauci błyskawicznie zaczęli komentować fotkę. "Dokładnie ! Największe szczęście dają nam nami bliscy", "Jaka piękna mama. Ale jesteście podobne", "Święte słowa pani Małgosiu, piękne kobiety" - czytamy.

d4lyt4a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lyt4a