Trwa ładowanie...

Małgosia Rozenek pozuje w windzie. Internauci wypatrzyli zaokrąglony brzuszek

Najbardziej zainteresowana tematem, czyli Gosia Rozenek, nic o ciąży nie wspomina, ale plotkuje się o niej od tygodni. Każde nowe zdjęcie Perfekcyjnej Pani Domu jest oceniane pod kątem "odmiennego" stanu gwiazdy. Jedno z najnowszych zelektryzowała fanów.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Małgosia Rozenek pozuje w windzie. Internauci wypatrzyli zaokrąglony brzuszekŹródło: Instagram.com
d34cilg

Rozenek na swoim instagramowym profilu pokazała ciekawe ujęcie. Pozornie to zwyczajna fotka w windzie, by pochwalić się stylowymi legginsami, bluzą, ewentualnie mężem... Ale nie do końca. Osoby, które pilnie śledzą Gosię w sieci natychmiast wypatrzyły u swojej idolki lekko zaokrąglony brzuszek. Posypały się więc gratulacje. Pytanie tylko, czy nie za wcześnie? W końcu ani Majdan, ani jego małżonka nadal o ciąży nic nie wspominają.

Wcześniej oboje podkreślali, że myślą o powiększeniu rodziny, że pragną mieć córkę. Rozenek widziano pod kliniką leczenia niepłodności, co nie jest niczym dziwnym, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że gwiazda swoich synów urodziła dzięki metodzie in vitro. Teraz cała Polska czeka na potomka Gosi i Radka i doczekać się nie może.

d34cilg

Jak sądzicie - ciąża jest czy jej nie ma? Widzicie krągłości?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d34cilg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34cilg
d34cilg